24. 1. svátek má Milena

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

FOTOGALERIE
7. ledna 2019   (06:17)
Dalších 33 fotografií v galeriiLeden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

Každoročně se schází parta nadšenců první víkend v roce, aby prolomili ledy a pořádně si zaplavali


Zkuste si to představit. Sněhová vánice míchaná s deštěm, teplota vzduchu okolo 5°C nad nulou, teplota vody plus mínus okolo 0°C.....No není to ideální chvíle na to, obléknout si plavky a jít se vykoupat?

Každoročně ožívá lom ve Vševilech na Příbramsku akcí, kterou řada nadšenců doslova očekává a vyhledává. Nejdříve krátký pobyt ve vytopené sauně, pak prolomit ledy a někteří zvládnou i pár temp v ledové vodě. Vše samozřejmě pod dohledem odborníků, tedy potápěčů, kterým patří místní základna a tuto akcičku pro partu přátel pořádají. V loňském roce byla grilovačka a rok 2019 uvítali po koupeli parádním guláškem. A byl vynikající, jak jsme se osobně přesvědčili. Tento rok se náš redaktor pro doznívající nachlazení odmítl vodních radovánek zúčastnit, ale napřesrok, kdo ví...

Mnohé při pohledu na malou fotogalerii jistě zamrazí, ale občerstvení bylo v široké paletě včetně teplých nápojů, nepřetržitě ohřívaných ve dvou ohromných termoskách, a tak řada účastníků si koupel dopřála i několikrát. A nebylo jich málo. Do lomu zavítalo téměř 40 odvážlivců. Nezkusíte to příští rok i vy?

Zkuste si to představit. Sněhová vánice …

Fotogalerie

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu () Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (1) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (2) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (3) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (4) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (5) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (6) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (7) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (8) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (9) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (10) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (11) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (12) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (13) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (14) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (15) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (16) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (17) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (18) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (19) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (20) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (21) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (22) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (23) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (24) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (25) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (26) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (27) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (28) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (29) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (30) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (31) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip;

autor: mipDalší články

Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40) Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Členové loni vzniklého spolku Turistická oblast Brdy a Podbrdsko by měli letos vést diskusi o vizi, jak s Brdy naložit. Zda zůstanou nedotčené turistickou infrastrukturou nebo budou ve stylu amerických národních parků. 23. ledna 2019   (08:06) Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Vrtulník havaroval v sobotu 15. prosince před pátou hodinou ranní 23. ledna 2019   (06:18) Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Dle očekávání bylo schváleno proplácení nemocenské i za první tři dny. 22. ledna 2019   (22:16) Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů V loňském roce zjistili policisté na Příbramsku při silničních kontrolách u 577 motoristů, že usedli za volant ovlivnění návykovými látkami. 22. ledna 2019   (18:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz