20. 3. svátek má Světlana

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

FOTOGALERIE
7. ledna 2019   (06:17)
Dalších 33 fotografií v galeriiLeden, jako ideální chvilka na koupání v lomu

Každoročně se schází parta nadšenců první víkend v roce, aby prolomili ledy a pořádně si zaplavali


Zkuste si to představit. Sněhová vánice míchaná s deštěm, teplota vzduchu okolo 5°C nad nulou, teplota vody plus mínus okolo 0°C.....No není to ideální chvíle na to, obléknout si plavky a jít se vykoupat?

Každoročně ožívá lom ve Vševilech na Příbramsku akcí, kterou řada nadšenců doslova očekává a vyhledává. Nejdříve krátký pobyt ve vytopené sauně, pak prolomit ledy a někteří zvládnou i pár temp v ledové vodě. Vše samozřejmě pod dohledem odborníků, tedy potápěčů, kterým patří místní základna a tuto akcičku pro partu přátel pořádají. V loňském roce byla grilovačka a rok 2019 uvítali po koupeli parádním guláškem. A byl vynikající, jak jsme se osobně přesvědčili. Tento rok se náš redaktor pro doznívající nachlazení odmítl vodních radovánek zúčastnit, ale napřesrok, kdo ví...

Mnohé při pohledu na malou fotogalerii jistě zamrazí, ale občerstvení bylo v široké paletě včetně teplých nápojů, nepřetržitě ohřívaných ve dvou ohromných termoskách, a tak řada účastníků si koupel dopřála i několikrát. A nebylo jich málo. Do lomu zavítalo téměř 40 odvážlivců. Nezkusíte to příští rok i vy?

Zkuste si to představit. Sněhová vánice …

Fotogalerie

Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu () Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (1) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (2) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (3) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (4) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (5) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (6) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (7) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (8) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (9) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (10) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (11) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (12) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (13) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (14) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (15) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (16) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (17) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (18) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (19) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (20) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (21) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (22) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (23) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (24) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (25) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (26) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (27) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (28) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (29) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (30) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (31) Leden, jako ideální chvilka na koupání v lomu (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: mip;

autor: mipDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz