19. 11. svátek má Alžběta

Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply

AKTUÁLNĚ
14. srpna 2018   (11:45)
Dalších 10 fotografií v galeriiKe střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply

Policisté řeší v těchto chvílích dopravní nehodu nedaleko Březnice


K dopravní nehodě nákladního vozidla a dvou osobních aut došlo momentálně na silnici č. 19 u obce Počaply, okres Příbram. Při střetu nedošlo ke zranění osob, v tuto chvíli šetří příčiny události Policie ČR. Projíždějte tímto úsekem se zvýšenou opatrností. Účastníci kolize stojí na silnici a průjezd kyvadlovým způsobem řídí policisté.

O jedné z posledních událostí na silnicích Příbramska jsme psali v článku: Dopravní nehoda si vyžádala zásah hasičů, zraněné dítě ošetřuje ZZS

K dopravní nehodě nákladního vozidla a dvou …

Fotogalerie

Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply () Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (1) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (2) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (3) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (4) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (5) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (6) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (7) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (8) Ke střetu nákladního auta a dvou osobních došlo u obce Počaply (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: dab

autor: mipDalší články

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám První sníh překvapil řidiče na Příbramsku 19. listopadu 2018   (08:44) AKTUALIZOVÁNO Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Aktuálně firmy v nejbližším okolí shání zejména řemeslníky. 19. listopadu 2018   (07:54) Na slovíčko s novým místostarostou Na slovíčko s novým místostarostou Proč má nový místostarosta Mgr. Konvalinka vrásky na čele a jak získaný post ovlivnil jeho osobní život? Zachová město akce pro veřejnost ve stejné míře jako v minulém volebním období? 19. listopadu 2018   (06:02) ROZHOVOR Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Příbram bude hned zkraje roku na nohou. Ve druhé polovině února totiž dorazí do příbramské sportovní haly největší česká kulturní hvězda a žijící legenda – Karel Gott. 18. listopadu 2018   (19:00) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky. 18. listopadu 2018   (17:50) Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Meteorologové vydali aktuální výstrahu, která platí i pro Příbramsko. 18. listopadu 2018   (15:52) U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace Nad Kauflandem dochází k výměně starých semaforů za nové. 18. listopadu 2018   (13:36) FOTO Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Málokdo nahlásí nález vší ve vlasech svého dítěte, i díky tomu se tito cizopasníci vracejí jako bumerang. 18. listopadu 2018   (12:16) Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Požár přístřešku bezdomovců si vyžádal výjezd hasičských jednotek 18. listopadu 2018   (10:20) Do dražby jste vložili více než 30 000 Do dražby jste vložili více než 30 000 Spolek Radost Příbramáčkům se stal komunitou sdružující lidi s dobrým srdcem z celého regionu. 18. listopadu 2018   (09:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz