Reklama u nás je vidět.

Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný

FOTOGALERIE
26. dubna 2018   (06:07)
Dalších 17 fotografií v galeriiJestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný

Brzy zde najdete nové vyžití – lanové centrum.


Sledujete naše články o Novém rybníku? Nebo jste jeho pravidelnými návštěvníky, stejně jako my? Přesto vás nejspíš pokaždé překvapí spousta novinek. Kdyby veškeré stavby, rekonstrukce a revitalizace probíhaly „nováckým“ tempem, žili bychom za velmi krátký čas v úplně jiné realitě.

Za letním kinem už stojí dřevěná kostra pro salaš i pro tři voliéry a záchranná stanice Ochrana fauny už pomalu balí batůžek na cestu dravcům i ovečkám, kteří se sem nastěhují. Přístřešky, které se objevily v místě budoucího lanového centra, už přesně vytyčují prostor, odkud a kam se poleze. V budově restaurace se již instalují rozvody vody a elektřiny a samozřejmě v dílně řezbářů vznikají nová umělecká díla.

Zítra od 16 hodin se u zdejšího ohniště zapálí hranice s čarodějnicí, přijďte a přesvědčíte se, že Novák se mění každým dnem.

Sledujete naše články o Novém rybníku? Nebo …

Fotogalerie

Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný () Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (1) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (2) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (3) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (4) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (5) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (6) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (7) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (8) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (9) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (10) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (11) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (12) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (13) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (14) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (15) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: jkDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz