20. 10. svátek má Vendelín

Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný

FOTOGALERIE
26. dubna 2018   (06:07)
Dalších 17 fotografií v galeriiJestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný

Brzy zde najdete nové vyžití – lanové centrum.


Sledujete naše články o Novém rybníku? Nebo jste jeho pravidelnými návštěvníky, stejně jako my? Přesto vás nejspíš pokaždé překvapí spousta novinek. Kdyby veškeré stavby, rekonstrukce a revitalizace probíhaly „nováckým“ tempem, žili bychom za velmi krátký čas v úplně jiné realitě.

Za letním kinem už stojí dřevěná kostra pro salaš i pro tři voliéry a záchranná stanice Ochrana fauny už pomalu balí batůžek na cestu dravcům i ovečkám, kteří se sem nastěhují. Přístřešky, které se objevily v místě budoucího lanového centra, už přesně vytyčují prostor, odkud a kam se poleze. V budově restaurace se již instalují rozvody vody a elektřiny a samozřejmě v dílně řezbářů vznikají nová umělecká díla.

Zítra od 16 hodin se u zdejšího ohniště zapálí hranice s čarodějnicí, přijďte a přesvědčíte se, že Novák se mění každým dnem.

Sledujete naše články o Novém rybníku? Nebo …

Fotogalerie

Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný () Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (1) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (2) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (3) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (4) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (5) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (6) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (7) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (8) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (9) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (10) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (11) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (12) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (13) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (14) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (15) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: jkDalší články

Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Krásné výrobky, které zde na vás čekají, pocházejí z terapeutických dílen klientů zámku Nalžovice. 20. října 2018   (11:10) Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz