22. 1. svátek má Slavomír

Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný

FOTOGALERIE
26. dubna 2018   (06:07)
Dalších 17 fotografií v galeriiJestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný

Brzy zde najdete nové vyžití – lanové centrum.


Sledujete naše články o Novém rybníku? Nebo jste jeho pravidelnými návštěvníky, stejně jako my? Přesto vás nejspíš pokaždé překvapí spousta novinek. Kdyby veškeré stavby, rekonstrukce a revitalizace probíhaly „nováckým“ tempem, žili bychom za velmi krátký čas v úplně jiné realitě.

Za letním kinem už stojí dřevěná kostra pro salaš i pro tři voliéry a záchranná stanice Ochrana fauny už pomalu balí batůžek na cestu dravcům i ovečkám, kteří se sem nastěhují. Přístřešky, které se objevily v místě budoucího lanového centra, už přesně vytyčují prostor, odkud a kam se poleze. V budově restaurace se již instalují rozvody vody a elektřiny a samozřejmě v dílně řezbářů vznikají nová umělecká díla.

Zítra od 16 hodin se u zdejšího ohniště zapálí hranice s čarodějnicí, přijďte a přesvědčíte se, že Novák se mění každým dnem.

Sledujete naše články o Novém rybníku? Nebo …

Fotogalerie

Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný () Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (1) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (2) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (3) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (4) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (5) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (6) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (7) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (8) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (9) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (10) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (11) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (12) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (13) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (14) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (15) Jestli platí „změna je život“, pak je Novák nesmrtelný (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: jkDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz