Reklama u nás je vidět.

Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé

15. dubna 2018   (18:28)
Dalších 33 fotografií v galeriiJarní běh pro zdraví po třicáté sedmé

Počátek běžecké sezóny by se již bez Jarního běhu pro zdraví snad ani neobešel.


Závod v podobě dvou běhů pro zdraví (jarní a podzimní) poprvé zorganizoval Jarda Gruntorád s pomocí své ženy Evy a kamarádů, převážně rekreačních běžců, v roce 1981.
Od té doby Jarní běh pro zdraví s železnou pravidelností prověřuje připravenost běžců po dlouhé zimě.

Brdmani se vrhli na 8,4 km i letos s opravdu s vervou. Trávou, lesem, polní i vyasfaltovanou cestou se rozběhlo více než dvě stě dospělých běžců a 50 dětí.

V mužských kategoriích si první místa odnesli – David Kulík, Jiří Rosol, Petr Švarc a Josef Vitásek. Za ženy vybojovaly zlato – Eva Povalová, Jana Urbanová a Svatava Řechková.

 Na Vlašce vládla jako vždy pohoda, neboť organizátoři jsou již ostřílenými matadory.
 
 
 
 

Závod v podobě dvou běhů pro zdraví …

Fotogalerie

Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé () Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (1) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (2) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (3) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (4) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (5) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (6) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (7) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (8) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (9) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (10) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (11) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (12) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (13) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (14) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (15) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (16) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (17) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (18) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (19) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (20) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (21) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (22) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (23) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (24) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (25) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (26) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (27) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (28) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (29) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (30) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (31) Jarní běh pro zdraví po třicáté sedmé (32)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Aktuálně: Střet osobního vozu s motocyklem uzavřel hlavní tah na Strakonice, v místě zasahuje vrtulník LZS Aktuálně: Střet osobního vozu s motocyklem uzavřel hlavní tah na Strakonice, v místě zasahuje vrtulník LZS Další dopravní nehoda komplikuje provoz na silnici I/4 20. dubna 2018   (19:25) AKTUÁLNĚ Aktuálně: K dopravní nehodě s těžkým zraněním motorkáře přistává vrtulník Aktuálně: K dopravní nehodě s těžkým zraněním motorkáře přistává vrtulník Při cestě po strakonické dbejte zvýšené opatrnosti 20. dubna 2018   (17:52) AKTUÁLNĚ Technické služby likvidují následky zimy. Výzva pro občany: hlaste výtluky Technické služby likvidují následky zimy. Výzva pro občany: hlaste výtluky Technické služby města Příbrami v uplynulých dnech začaly likvidovat následky letošní zimy. V této záležitosti prosí občany o spolupráci 20. dubna 2018   (14:54) Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje Senioři mohou kromě jiných aktivit využívat dva nové posilovací stroje Nabídka Senior Pointu je téměř nepřeberná, patří k ní i mnoho projektů podporujících fyzický pohyb. 20. dubna 2018   (12:49) Povedená trojice prodávala drogy a teď je čeká pobyt za mřížemi Povedená trojice prodávala drogy a teď je čeká pobyt za mřížemi Jeden rok až pět let odnětí svobody stanovuje trestní zákoník za trestný čin nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy 20. dubna 2018   (10:40) Školy a školky vyrážejí do přírody, zastihli jsme prvňáčky ze Základní školy 28. října Školy a školky vyrážejí do přírody, zastihli jsme prvňáčky ze Základní školy 28. října V rámci oslav blížícího se Dne Země se pedagogové snaží dětem vysvětlit zodpovědnost člověka za osud naší planety, kde jinde, než přímo v přírodě. S těmi nejmladšími volí trasu nejkratší – vzhůru na Novák. 20. dubna 2018   (08:51) FOTOGALERIE Kašna na náměstí T.G.M. už chrlí vodu ze svých 12 trysek, kdy odhalí svůj půvab ta z náměstí 17. listopadu? Kašna na náměstí T.G.M. už chrlí vodu ze svých 12 trysek, kdy odhalí svůj půvab ta z náměstí 17. listopadu? Na víkend meteorologové slibují letní teploty, u koule již najdete osvěžení. 20. dubna 2018   (06:56) PRÁVĚ TEĎ: V obci Vranovice likvidují hasiči požár auta PRÁVĚ TEĎ: V obci Vranovice likvidují hasiči požár auta Požár osobního vozidla přímo na hlavní komunikaci likvidují profesionální i dobrovolní hasiči 20. dubna 2018   (06:12) V Dobříši oslaví Den Země již zítra V Dobříši oslaví Den Země již zítra 22. dubna oslaví svůj den naše planeta, v Dobříši jí věnují zaslouženou pozornost po celý tento týden 19. dubna 2018   (19:34) Požár autobusu u Tochovic pohledem hasičů po příjezdu na místo události Požár autobusu u Tochovic pohledem hasičů po příjezdu na místo události V pondělí 16. dubna ve 4.36 hodin byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen požár autobusu na silnici číslo 174 mezi obcemi Lazsko a Tochovice nedaleko Příbrami 19. dubna 2018   (17:00)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz