20. 3. svátek má Světlana

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

10. prosince 2018   (08:12)
Dalších 26 fotografií v galeriiJak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění?

Ani tento víkend nebyla v Příbrami nouze o kulturní zážitky.


Zatímco páteční večer patřil areálu Nového rybníka, konkrétně akci Čertovský Novák, tak v sobotu a neděli bylo hlavní dějiště na náměstí 17. listopadu. Kromě adventních trhů tu byl k vidění kulturní program. Sobota patřila hudebním a pěveckým vystoupením. Jako první se na pódiu předvedla kapela V Originál, aby ji následně vystřídala zpěvačka Leona Machálková. Její koncert si užili malí i velcí, jen škoda mírného deště, který skrápěl Příbram v danou dobu.

Zatímco páteční večer patřil areálu Nového …
Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla další porci pěveckých a tanečních vystoupení. Odpoledne začalo s vánočním příběhem Divadla Víti Marčíka ml., poté nechybělo vystoupení taneční skupiny Evil Dancers. Velký zájem však byl o pěvecké vystoupení Petry Černocké, kterou si většina z nás pamatuje jako čarodějnici Saxanu. Ta dala na pódiu prostor také dětem za což je i patřičně odměnila.

Celý odpolední program uzavřela Yvetta Blanarovičová. Ta svým zpěvem připomněla populární písně z pohádky Princezna ze mlejna, odkud ji známe jako „malého, ale šikovného“ čerta. Ke smůle všech přítomných se dnes proháněl po náměstí ledový vichr, který znepříjemnil pobyt na otevřeném prostranství. O jeho páchání jsme včera již článek přinesli ZDE.

Neděle se však nenechala zahanbit a nabídla …

Fotogalerie

Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? () Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (1) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (2) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (3) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (4) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (5) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (6) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (7) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (8) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (9) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (10) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (11) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (12) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (13) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (14) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (15) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (16) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (17) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (18) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (19) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (20) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (21) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (22) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (23) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (24) Jak proběhl v Příbrami bronzový advent a co bylo k vidění? (25)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz