19. 2. svátek má Patrik

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

11. července 2018   (17:53)
Dalších 10 fotografií v galeriiI přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

Až přijdou ta pravá tropická vedra určitě uvítáte právě zprovozněné mlžítko, které vás příjemně ochladí závanem studené vodní clony


Současné počasí s ochlazením příliš koupání nepřeje. Meteorologové předpokládají výraznější zlepšení až za několik dnů. Nadále budou přetrvávat přeháňky a teploty 25 - 28°C přijdou až se závěrem týdne. Využili jsme proto dnes návštěvu Nového rybníka, abychom se podívali, co přibylo za novinky a jak probíhají další práce na jeho zvelebování.

V prostorách budoucí restaurace se začínají rýsovat základy pro dřevěnou podlahu. Na našich snímcích vidíte vyrovnávací terče, které budou vodítky pro správné srovnání podkladů.

Současné počasí s ochlazením příliš koupání …
Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb vyrostlo mlžítko. Právě to bude vítaným osvěžením pro návštěvníky, až nastane vláda léta a přijdou toužebně vyhlížené tropické teploty. Bude stačit malou chvíli postát pod chladivou mlhou rozprášené studené vody a náš organismus se zaraduje.

V půjčovně zatím vše odpočívá a těší se na sluníčko, které přiláká na Novák opět spousty návštěvníků. Pak přijde široká nabídka vybavení jistě vhod. Zatím se pracovníci SZM mohou věnovat běžným opravám a údržbě.

Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb …

Fotogalerie

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření () I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (1) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (2) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (3) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (4) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (5) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (6) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (7) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (8) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: mipDalší články

Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Vydrží jarní počasí? Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď Únor bude nadprůměrně teplý 18. února 2019   (20:04) Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Jeden jízdní pruh je sjízdný pouze s opatrností 18. února 2019   (17:46) Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Zjištěné závady byly sice odstraněny, provozovatel přesto nevyvázl bez pokuty. 18. února 2019   (14:53) FOTOGALERIE Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert 18. února 2019   (12:38) Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Na řídítkách měl při nehodě zavěšenou plnou nákupní tašku 18. února 2019   (09:43) Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz