20. 9. svátek má Oleg

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

11. července 2018   (17:53)
Dalších 10 fotografií v galeriiI přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

Až přijdou ta pravá tropická vedra určitě uvítáte právě zprovozněné mlžítko, které vás příjemně ochladí závanem studené vodní clony


Současné počasí s ochlazením příliš koupání nepřeje. Meteorologové předpokládají výraznější zlepšení až za několik dnů. Nadále budou přetrvávat přeháňky a teploty 25 - 28°C přijdou až se závěrem týdne. Využili jsme proto dnes návštěvu Nového rybníka, abychom se podívali, co přibylo za novinky a jak probíhají další práce na jeho zvelebování.

V prostorách budoucí restaurace se začínají rýsovat základy pro dřevěnou podlahu. Na našich snímcích vidíte vyrovnávací terče, které budou vodítky pro správné srovnání podkladů.

Současné počasí s ochlazením příliš koupání …
Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb vyrostlo mlžítko. Právě to bude vítaným osvěžením pro návštěvníky, až nastane vláda léta a přijdou toužebně vyhlížené tropické teploty. Bude stačit malou chvíli postát pod chladivou mlhou rozprášené studené vody a náš organismus se zaraduje.

V půjčovně zatím vše odpočívá a těší se na sluníčko, které přiláká na Novák opět spousty návštěvníků. Pak přijde široká nabídka vybavení jistě vhod. Zatím se pracovníci SZM mohou věnovat běžným opravám a údržbě.

Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb …

Fotogalerie

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření () I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (1) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (2) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (3) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (4) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (5) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (6) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (7) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (8) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: mipDalší články

Foto dne: Tohle hlava nepobírá Foto dne: Tohle hlava nepobírá Ve Lhotě u Příbramě můžete v lese zřejmě místo hub najít králíka domácího. 20. září 2018   (12:24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu. 20. září 2018   (10:22) FOTOGALERIE Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami MHD zdarma jsme se rozhodli zapracovat jako jednu z priorit do našeho volebního programu. 20. září 2018   (08:30) PR McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout Projděte se z mrakodrapu po virtuálním prkně. Na jeho konci čeká krabička Big Macu! 20. září 2018   (06:00) Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Ochrana fauny ČR slaví 20 let existence koncertem Štěpána Kojana. Přijeďte se pobavit a podpořit tak další činnost záchranné stanice volně žijících živočichů z Hrachova u Sedlčan. 19. září 2018   (20:40) Hledáme kolegu pro práci v terénu Hledáme kolegu pro práci v terénu Láká vás práce mimo kancelář a motivující finanční ohodnocení? 19. září 2018   (17:40) Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda MŠMT jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. 19. září 2018   (15:35) Čekají řidiče na Strakonické pravidelné kolony? Čekají řidiče na Strakonické pravidelné kolony? Od 20. září čeká Strakonickou dopravní omezení. Provoz bude veden v úseku odbočky na Orlík jedním pruhem a řízen semafory. 19. září 2018   (13:38) Rádoby umělec poničil čtyři objekty Rádoby umělec poničil čtyři objekty Se sprejem v ruce si zvyšoval ego v ulici Politických vězňů. 19. září 2018   (11:35) Cesta podél kolejí, vedoucí do skateparku a kolem Junioru, je uzavřena Cesta podél kolejí, vedoucí do skateparku a kolem Junioru, je uzavřena Vstup do areálu Nového rybníka je zajištěn hlavní bránou z Březnické ulice. 19. září 2018   (09:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz