19. 11. svátek má Alžběta

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

11. července 2018   (17:53)
Dalších 10 fotografií v galeriiI přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

Až přijdou ta pravá tropická vedra určitě uvítáte právě zprovozněné mlžítko, které vás příjemně ochladí závanem studené vodní clony


Současné počasí s ochlazením příliš koupání nepřeje. Meteorologové předpokládají výraznější zlepšení až za několik dnů. Nadále budou přetrvávat přeháňky a teploty 25 - 28°C přijdou až se závěrem týdne. Využili jsme proto dnes návštěvu Nového rybníka, abychom se podívali, co přibylo za novinky a jak probíhají další práce na jeho zvelebování.

V prostorách budoucí restaurace se začínají rýsovat základy pro dřevěnou podlahu. Na našich snímcích vidíte vyrovnávací terče, které budou vodítky pro správné srovnání podkladů.

Současné počasí s ochlazením příliš koupání …
Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb vyrostlo mlžítko. Právě to bude vítaným osvěžením pro návštěvníky, až nastane vláda léta a přijdou toužebně vyhlížené tropické teploty. Bude stačit malou chvíli postát pod chladivou mlhou rozprášené studené vody a náš organismus se zaraduje.

V půjčovně zatím vše odpočívá a těší se na sluníčko, které přiláká na Novák opět spousty návštěvníků. Pak přijde široká nabídka vybavení jistě vhod. Zatím se pracovníci SZM mohou věnovat běžným opravám a údržbě.

Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb …

Fotogalerie

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření () I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (1) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (2) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (3) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (4) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (5) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (6) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (7) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (8) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: mipDalší články

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám První sníh překvapil řidiče na Příbramsku 19. listopadu 2018   (08:44) AKTUALIZOVÁNO Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Aktuálně firmy v nejbližším okolí shání zejména řemeslníky. 19. listopadu 2018   (07:54) Na slovíčko s novým místostarostou Na slovíčko s novým místostarostou Proč má nový místostarosta Mgr. Konvalinka vrásky na čele a jak získaný post ovlivnil jeho osobní život? Zachová město akce pro veřejnost ve stejné míře jako v minulém volebním období? 19. listopadu 2018   (06:02) ROZHOVOR Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Příbram bude hned zkraje roku na nohou. Ve druhé polovině února totiž dorazí do příbramské sportovní haly největší česká kulturní hvězda a žijící legenda – Karel Gott. 18. listopadu 2018   (19:00) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky. 18. listopadu 2018   (17:50) Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Meteorologové vydali aktuální výstrahu, která platí i pro Příbramsko. 18. listopadu 2018   (15:52) U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace Nad Kauflandem dochází k výměně starých semaforů za nové. 18. listopadu 2018   (13:36) FOTO Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Málokdo nahlásí nález vší ve vlasech svého dítěte, i díky tomu se tito cizopasníci vracejí jako bumerang. 18. listopadu 2018   (12:16) Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Požár přístřešku bezdomovců si vyžádal výjezd hasičských jednotek 18. listopadu 2018   (10:20) Do dražby jste vložili více než 30 000 Do dražby jste vložili více než 30 000 Spolek Radost Příbramáčkům se stal komunitou sdružující lidi s dobrým srdcem z celého regionu. 18. listopadu 2018   (09:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz