22. 7. svátek má Magdaléna

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

11. července 2018   (17:53)
Dalších 10 fotografií v galeriiI přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření

Až přijdou ta pravá tropická vedra určitě uvítáte právě zprovozněné mlžítko, které vás příjemně ochladí závanem studené vodní clony


Současné počasí s ochlazením příliš koupání nepřeje. Meteorologové předpokládají výraznější zlepšení až za několik dnů. Nadále budou přetrvávat přeháňky a teploty 25 - 28°C přijdou až se závěrem týdne. Využili jsme proto dnes návštěvu Nového rybníka, abychom se podívali, co přibylo za novinky a jak probíhají další práce na jeho zvelebování.

V prostorách budoucí restaurace se začínají rýsovat základy pro dřevěnou podlahu. Na našich snímcích vidíte vyrovnávací terče, které budou vodítky pro správné srovnání podkladů.

Současné počasí s ochlazením příliš koupání …
Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb vyrostlo mlžítko. Právě to bude vítaným osvěžením pro návštěvníky, až nastane vláda léta a přijdou toužebně vyhlížené tropické teploty. Bude stačit malou chvíli postát pod chladivou mlhou rozprášené studené vody a náš organismus se zaraduje.

V půjčovně zatím vše odpočívá a těší se na sluníčko, které přiláká na Novák opět spousty návštěvníků. Pak přijde široká nabídka vybavení jistě vhod. Zatím se pracovníci SZM mohou věnovat běžným opravám a údržbě.

Vedle budovy s půjčovnou sportovních potřeb …

Fotogalerie

I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření () I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (1) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (2) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (3) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (4) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (5) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (6) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (7) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (8) I přes současnou absenci pravého letního počasí najdete na Nováku další zpestření (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: mipDalší články

Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. 1. FK Příbram – FK Teplice 1:1 (1:0) V sobotu 21. července se v Příbrami hrála po roční odmlce opět první Fortuna:Liga. V úvodním kole přivítala Příbram na svém stadionu Severočechy z Teplic. Utkání nabídlo spoustu šancí, ale padly „jen“ dvě branky 22. července 2018   (16:39) Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Místo zásahu je zcela uzavřeno policejními páskami, příslušníci Policie zasahují v neprůstřelných vestách 22. července 2018   (14:05) Blesková zpráva Smolotely zaplavily pouťové atrakce Smolotely zaplavily pouťové atrakce Makovskou pouť obvykle provází horké letní počasí, letošní rok není výjimkou. Užít si ji můžete ještě dnes 22. července 2018   (11:03) FOTOGALERIE Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Ještě dnes se můžete podívat, kde se sklepy nacházejí a dozvědět se něco o tom, jak to jezuité plánovali a jak to ve skutečnosti vypadá. 22. července 2018   (09:10) Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp „Zimák poskytuje „profi“ zázemí,“ říká příbramský trenér Milan Filipi. 22. července 2018   (07:08) ROZHOVOR Dnešní promítání v letním kině se ruší Dnešní promítání v letním kině se ruší Ještěři zaútočí na Příbram až v příštím týdnu 21. července 2018   (19:10) Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Profesionální hasiči z Příbrami aktuálně zasahují u dopravní nehody osobního auta 21. července 2018   (18:26) AKTUÁLNĚ Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Skvělé dobrodružství na čerstvém vzduchu se prozatím nekoná. Nenechte se zmýlit zavádějící informací, která proběhla některými příbramskými medii 21. července 2018   (16:48) pribram.cz je pod ostrým dohledem pribram.cz je pod ostrým dohledem Hlavní Facebookový profil našeho zpravodajského portálu dosáhl dnes počtu 10 000 sledujících 21. července 2018   (14:09) Večer v Příbrami zaútočí ještěři Večer v Příbrami zaútočí ještěři Akční dobrodružný sci–fi film plný dinosaurů – pod širým nebem na plátně příbramského letního kina 21. července 2018   (11:19)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz