16. 2. svátek má Ljuba

Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště

25. září 2018   (19:10)
Dalších 11 fotografií v galeriiHvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště

Hřiště ve Hvožďanech patří mezi nejmodernější na Příbramsku


Hvožďany slavily v sobotu 22. září velký sportovní svátek, bylo slavnostně otevřeno nové multifunkční hřiště, které patří k nejmodernějším na Příbramsku. Otevření se zúčastnilo na 300 lidí z Hvožďanska. Přestřižení pásky se ujal z Ministerstva pro místní rozvoj Mgr. Radek Kubeš, ředitel odboru regionální politiky, středočeský radní pro regionální rozvoj, cestovní ruch a sport pan Martin Draxler, místostarosta obce Michal Zdeněk a starostka obce Markéta Balková.

V úvodu programu vystoupily Bělčické mažoretky. O bohatý sportovní program se postaraly děti z hvožďanské základní školy, které budou hřiště využívat nejvíce. V exhibičním nohejbalovém utkání se utkal NK Třemšín a SK Vacíkov a v malé kopané Stará Garda Hvožďany a TJ Sokol Hvožďany.

Hvožďany slavily v sobotu 22. září velký …
Realizace hřiště mohla vzniknout díky dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj ve výši téměř 5 milionů korun a dotaci ze Středočeského kraje z Fondu obnovy venkova ve výši 779 000 Kč. Zbylé finance ve výši 4 miliony korun  byly využity z rozpočtu obce.

Na hřišti najdete 2 tenisové kurty. Na své si přijdou i nohejbalisté, volejbalisté. Z dalších míčových sportů je to malá kopaná a handball. Nejen teenageři si mohou zahrát streetbasket. Kolem hřiště je atletický ovál se 2 dráhami a 60 m dlouhá dráha na sprint. V další etapě se počítá s vybudování zázemí pro hřiště a dovybavením areálu osazením fitness parku.

Realizace hřiště mohla vzniknout díky dotaci …

Fotogalerie

Původní stav v březnu 2018 () Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (1) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (2) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (3) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (4) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (5) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (6) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (7) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (8) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (9) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště (10)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: Markéta Balková starostka obce

autor: mipDalší články

V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16) Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Akce s názvem Speed Marathon se uskuteční 3. dubna. 15. února 2019   (06:09) Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Někde se dokonce mluví o rekordní sezoně. 14. února 2019   (18:16) Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů S naším zpravodajstvím vám nic podstatného z jednání neunikne. 14. února 2019   (14:46) Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Cena se dá o několik korun snížit při vyplnění podacích dat elektronicky. 14. února 2019   (12:29) (Za)chraňme manželství (Za)chraňme manželství Každým rokem v týdnu kolem svátku svatého Valentýna si připomínáme důležitost manželství. Národní týden manželství se pořádá od roku 1996 ve Velké Británii a odtud se rozšířila do dalších zemí světa. Od roku 2007 se akce pořádá i v ČR. 14. února 2019   (10:38)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz