26. 9. svátek má Andrea

Hudební hvězdy provázely své fanoušky večerem až k ohňostroji

24. června 2018   (06:57)
Hudební hvězdy provázely své fanoušky večerem až k ohňostroji

Večerní vystoupení zahřálo u srdce, taneček pod pódiem zase po těle


Program v areálu utichl a vytrvalí návštěvníci Family Festu se pomalu stahovali k hlavnímu pódiu. V šest hodin se na něj vyhoupl David Deyl a s jeho příchodem se písečná pláž i okolí začalo neprodyšně zaplňovat. Krátké pauzy mezi jednotlivými koncertujícími vtipně vyplňoval kouzelník Martin Kellman.

Program v areálu utichl a vytrvalí …
Ve chvíli kdy začala hrát kapela Slza, bylo dle očekávání zaplněno každé místo s trochu dobrým výhledem. Petr Lexa zazpíval nejen nejznámější hity, ale i novější písničky a teenageři si s ním nadšeně zazpívali. Následná autogramiáda, která se konala po skončení koncertu opodál, odlákala veškeré mladší diváky.

Ve chvíli kdy začala hrát kapela Slza, bylo …
Jejich místa však zabraly okamžitě starší ročníky. Ty se už nemohly dočkat vystoupení ABBA Stars. Tento 14letý revival je jedním z vůbec nejúspěšnějších a předvedl strhující show.

Jejich místa však zabraly okamžitě starší …
Posledního vystoupení Family Festu se ujala Petra Janů, která své věrné posluchače dovedla až k barevnému uchvacujícímu ohňostroji. Ten se odrážel v noční temné hladině Nového rybníka a s jeho závěrem se diváci vydali ke svým domovům.

Posledního vystoupení Family Festu se ujala …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Havárie jednoho z hlavních přívodních řadů pitné vody málem ochromila dodávku vody v Příbrami Havárie jednoho z hlavních přívodních řadů pitné vody málem ochromila dodávku vody v Příbrami „Horké chvilky“ zažili o tomto víkendu vodohospodáři 1. SčV, a.s. 26. září 2018   (13:45) Nekončí vám platnost „řidičáku"? Nekončí vám platnost „řidičáku"? Čtvrt milionu lidí si musí do konce roku vyměnit řidičský průkaz. K výměně řidičáku stačí přijít s platným průkazem totožnosti na jakýkoli úřad obce s rozšířenou působností a donést současný řidičák. 26. září 2018   (11:40) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil svou jízdu řidič na Příbramsku Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil svou jízdu řidič na Příbramsku Hasiči v místě dopravní nehody provádějí odklízecí práce 26. září 2018   (09:38) AKTUÁLNĚ FOTO DNE: Mráz začíná čarovat FOTO DNE: Mráz začíná čarovat S ochlazením přišly i přízemní mrazíky a teploty místy až -3°C 26. září 2018   (08:05) FOTO Ministerstvo dopravy vybírá čtyři konsorcia, která budou soutěžit o dostavbu a provoz 32 km D4 Ministerstvo dopravy vybírá čtyři konsorcia, která budou soutěžit o dostavbu a provoz 32 km D4 Dostavba D4 začne nejdříve za dva roky. 26. září 2018   (06:08) Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště Hvožďany v sobotu otevřely nové multifunkční hřiště Hřiště ve Hvožďanech patří mezi nejmodernější na Příbramsku 25. září 2018   (19:10) Svátek senioři oslaví v sobotu na náměstí 17. listopadu Svátek senioři oslaví v sobotu na náměstí 17. listopadu Nebude chybět Rožmitálská Venkovanka, písničky Waldy Matušky a káva zdarma. 25. září 2018   (16:48) Naplánujte na páteční svátek Rodinný den v lesoparku Naplánujte na páteční svátek Rodinný den v lesoparku Přijďte do přírody zkoumat, bádat a hrát si s Klubem Montessori. 25. září 2018   (14:30) Preventivně dopravní akce se zaměřila na motorkáře a řidiče, kteří se nevěnují řízení Preventivně dopravní akce se zaměřila na motorkáře a řidiče, kteří se nevěnují řízení Motocyklisté by si měli uvědomit, že jsou při dopravních nehodách mnohem zranitelnější než řidiči vozidel. 25. září 2018   (12:30) Kolik kalorií spálíte při procházce po in-linové stezce? Přijďte na její slavnostní otevření Kolik kalorií spálíte při procházce po in-linové stezce? Přijďte na její slavnostní otevření Zda se zpotíte, než objedete kolečko, to si musíte vyzkoušet na vlastní kůži, ale kolik spálíte kalorií, potažmo kolik řízků si můžete naložit po příchodu domů, aniž byste ztloustli, už je spočítáno. 25. září 2018   (10:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz