22. 7. svátek má Magdaléna

Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety

9. července 2018   (11:36)
Dalších 10 fotografií v galeriiHromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety

V křižovatce u obce Lety směrem od Příbrami na Strakonice došlo k dopravní nehodě, jednou z příčin je nepozornost.


Nepozornost je pravděpodobnou příčinou střetu tří osobních vozidel. Na místě zasahují i hasiči, vzhledem k tomu, že došlo k úniku provozních kapalin. Ke zranění při události nedošlo, momentálně řídí průjezd křižovatkou zasahující jednotky. Probíhá šetření Policie ČR, které určí příčiny nehody a míru zavinění účastníků. Projíždějte se zvýšenou opatrností a dbejte pokynů při řízení dopravy. Ke kolizi došlo ve směru od Příbrami na Strakonice. Zřejmě je na vině nepozornost jednoho z řidičů, který do dvou vozidel zezadu narazil při vjíždění do křižovatky.

O jedné z posledních nehod na této velmi frekventované komunikaci jsme psali v článku: Aktuálně: Hromadná dopravní nehoda zastavila provoz na Strakonické. Z místa je hlášen větší počet zraněných

Fotogalerie

Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety () Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (1) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (2) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (3) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (4) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (5) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (6) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (7) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (8) Hromadná kolize tří vozidel omezuje průjezd křižovatkou Lety (9)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: dab

autor: mipDalší články

Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. Ofenzivní hra a fotbal nahoru dolů, který diváky bavil, skončil u Litavky dělbou bodů. 1. FK Příbram – FK Teplice 1:1 (1:0) V sobotu 21. července se v Příbrami hrála po roční odmlce opět první Fortuna:Liga. V úvodním kole přivítala Příbram na svém stadionu Severočechy z Teplic. Utkání nabídlo spoustu šancí, ale padly „jen“ dvě branky 22. července 2018   (16:39) Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Právě teď: V prostoru ulice Čechovská u Tiket Sport Baru zasahuje větší množství příslušníků Policie ČR Místo zásahu je zcela uzavřeno policejními páskami, příslušníci Policie zasahují v neprůstřelných vestách 22. července 2018   (14:05) Blesková zpráva Smolotely zaplavily pouťové atrakce Smolotely zaplavily pouťové atrakce Makovskou pouť obvykle provází horké letní počasí, letošní rok není výjimkou. Užít si ji můžete ještě dnes 22. července 2018   (11:03) FOTOGALERIE Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Přijďte na prohlídku svatohorského sklepení a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen o něm Ještě dnes se můžete podívat, kde se sklepy nacházejí a dozvědět se něco o tom, jak to jezuité plánovali a jak to ve skutečnosti vypadá. 22. července 2018   (09:10) Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp Pro malé hokejisty skončily prázdniny. Zimní stadion hostil první letošní kemp „Zimák poskytuje „profi“ zázemí,“ říká příbramský trenér Milan Filipi. 22. července 2018   (07:08) ROZHOVOR Dnešní promítání v letním kině se ruší Dnešní promítání v letním kině se ruší Ještěři zaútočí na Příbram až v příštím týdnu 21. července 2018   (19:10) Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Aktuálně: Auto na střeše si vyžádalo pomoc záchranných složek Profesionální hasiči z Příbrami aktuálně zasahují u dopravní nehody osobního auta 21. července 2018   (18:26) AKTUÁLNĚ Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Kukuřice neroste, bludiště v Chrašticích prozatím není v provozu Skvělé dobrodružství na čerstvém vzduchu se prozatím nekoná. Nenechte se zmýlit zavádějící informací, která proběhla některými příbramskými medii 21. července 2018   (16:48) pribram.cz je pod ostrým dohledem pribram.cz je pod ostrým dohledem Hlavní Facebookový profil našeho zpravodajského portálu dosáhl dnes počtu 10 000 sledujících 21. července 2018   (14:09) Večer v Příbrami zaútočí ještěři Večer v Příbrami zaútočí ještěři Akční dobrodružný sci–fi film plný dinosaurů – pod širým nebem na plátně příbramského letního kina 21. července 2018   (11:19)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz