22. 2. svátek má Petr

Hřiště v ulici 28. října může stát až 26 milionů

16. června 2014   (16:16)
Hřiště v ulici 28. října může stát až 26 milionů

Město aktuálně hledá firmy na výstavbu hřiště v ulici 28. října a opravy komunikace v Orlově.


Město Příbram aktuálně hledá dodavatele dvou projektů, jejichž předpokládaná výše překračuje 30 milionů korun. V prvním případě jde o opravy komunikací po vybudování kanalizace v Orlově. Tato zakázka předpokládá projektovou cenou ve výši 6 milionů korun bez DPH. Projekt počítá s pokládkou finální vrstvy komunikace, případně s odfrézováním svrchní vrstvy. Spolu s pokládáním nového povrchu musí dojít také k přizvednutí kanalizačních poklopů podle vozovky.

Hotovo bude ještě letos do zimy

Obálka s cenovou nabídkou musí být doručena nejpozději 1. července v 8.30. Práce by měly být kompletně dokončené do 3 měsíců od podpisu smlouvy. Záruční doba je stanovená na 60 měsíců.

Hřiště může stát až 26 milionů korun

Druhou zakázkou je pak stavba školního hřiště při Základní škole v ulici 28. října. Tu město Příbram vypsalo během dnešního dne a lhůta pro podání nabídek končí 10. července tohoto roku. Předpokládaná cena zakázky podle projektu je 26,363,435 Kč bez DPH. Projekt zde počítá s kompletní výstavbou nového lehkoatletického spotoviště. Kromě 200 metrového oválu a dráhami o délce 60 metrů zde vyrostou dvě víceúčelová hřiště například na florbal, házenou, basketbal, volejbal, nebo tenis. Bude zde umísten i prostor pro skok vysoký a daleký.

V areálu vyroste i zázemí

Pro sportovce zde budou i šatny s umývárnou, místnost pro učitele a správce areálu a samozřejmě i malý sklad na náčiní. U vjezdu do areálu by malo být i několik parkovacích míst. Stavba bude spolufinancována z Regionálního operačního programu NUTS II Střední Čechy a trvat by měla do 5 měsíců.  

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země 21. února 2019   (19:35) Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dělníci již položili novou podlahu, obložili stěny a osadili nové ribstoly. 21. února 2019   (16:50) Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Dva dny před duelem se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou je sice lehce nervózní ze závěrečného snižování váhy, které ji v nejbližších hodinách čeká, na životní zápas se ale cítí dobře připravena. 21. února 2019   (14:40) Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Ples je určen pro seniory, ale i širokou veřejnost. Hostem večera bude zpěvák Petr Rezek. 21. února 2019   (12:37) V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření Vzorky infikovaného masa byly odebrány ve Středočeském kraji. 21. února 2019   (10:15) Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Kromě bezbariérových úprav má být opraven chodník v Tylově ulici a na třídě Osvobození v úseku od autobusové zastávky u 2. polikliniky až ke kulturnímu domu. 21. února 2019   (08:08) Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Jedná se jen o několik málo akcí v rámci celého kalendářního roku. 21. února 2019   (06:07) I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města Tento fond v roce 2018 nahradil Fond oprav a modernizace 20. února 2019   (19:37) Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Nedostatek míst v obdobných zařízeních trápí obce po celé republice. 20. února 2019   (17:03) Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti  ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Zřízení nové akciové společnosti kraj podle odhadů vyjde na 10 milionů korun 20. února 2019   (14:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz