22. 2. svátek má Petr

Halloween večírek v boudě

1. listopadu 2018   (11:46)
Dalších 43 fotografií v galeriiHalloween večírek v boudě

Množství dětí, které přišlo hledat poklad, zaskočilo i Spidermana.


Včerejší halloweenský večírek přilákal do boudy Upekla obrovské množství dětí. Nádherné kostýmy doplnilo malování na obličej a děti byly ve svitu lampionů naprosto okouzlující. Průvod se nevydal na ledajakou procházku, ale na cestu za pokladem. Ti nejodvážnější se rozběhli do tmy, kterou ozařovala jen silueta Svaté Hory a světýlka dětí, aby hledali tašku plnou dobrot a také Spidermana, který ji dobře ukryl. Netrvalo dlouho a poklad byl na světě.

Včerejší halloweenský večírek přilákal do …
Poté se proud světýlek ubíral zpět na základnu, kde už hořel oheň, voněly první upečené buřty a dýňová polévka. Některé děti si nechávaly ještě přimalovat obličej, jiné se věnovaly malování na chodníku, další řádily ve tmě na přilehlém hřišti.

Halloweenský večírek tak skloubil dohromady snad veškerou možnou zábavu, kterou si všichni užili i díky teplému počasí.

Poté se proud světýlek ubíral zpět na …

Fotogalerie

Halloween večírek v boudě () Halloween večírek v boudě (1) Halloween večírek v boudě (2) Halloween večírek v boudě (3) Halloween večírek v boudě (4) Halloween večírek v boudě (5) Halloween večírek v boudě (6) Halloween večírek v boudě (7) Halloween večírek v boudě (8) Halloween večírek v boudě (9) Halloween večírek v boudě (10) Halloween večírek v boudě (11) Halloween večírek v boudě (12) Halloween večírek v boudě (13) Halloween večírek v boudě (14) Halloween večírek v boudě (15) Halloween večírek v boudě (16) Halloween večírek v boudě (17) Halloween večírek v boudě (18) Halloween večírek v boudě (19) Halloween večírek v boudě (20) Halloween večírek v boudě (21) Halloween večírek v boudě (22) Halloween večírek v boudě (23) Halloween večírek v boudě (24) Halloween večírek v boudě (25) Halloween večírek v boudě (26) Halloween večírek v boudě (27) Halloween večírek v boudě (28) Halloween večírek v boudě (29) Halloween večírek v boudě (30) Halloween večírek v boudě (31) Halloween večírek v boudě (32) Halloween večírek v boudě (33) Halloween večírek v boudě (34) Halloween večírek v boudě (35) Halloween večírek v boudě (36) Halloween večírek v boudě (37) Halloween večírek v boudě (38) Halloween večírek v boudě (39) Halloween večírek v boudě (40) Halloween večírek v boudě (41) Halloween večírek v boudě (42)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země 21. února 2019   (19:35) Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dělníci již položili novou podlahu, obložili stěny a osadili nové ribstoly. 21. února 2019   (16:50) Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Dva dny před duelem se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou je sice lehce nervózní ze závěrečného snižování váhy, které ji v nejbližších hodinách čeká, na životní zápas se ale cítí dobře připravena. 21. února 2019   (14:40) Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Ples je určen pro seniory, ale i širokou veřejnost. Hostem večera bude zpěvák Petr Rezek. 21. února 2019   (12:37) V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření Vzorky infikovaného masa byly odebrány ve Středočeském kraji. 21. února 2019   (10:15) Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Kromě bezbariérových úprav má být opraven chodník v Tylově ulici a na třídě Osvobození v úseku od autobusové zastávky u 2. polikliniky až ke kulturnímu domu. 21. února 2019   (08:08) Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Jedná se jen o několik málo akcí v rámci celého kalendářního roku. 21. února 2019   (06:07) I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města Tento fond v roce 2018 nahradil Fond oprav a modernizace 20. února 2019   (19:37) Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Nedostatek míst v obdobných zařízeních trápí obce po celé republice. 20. února 2019   (17:03) Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti  ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Zřízení nové akciové společnosti kraj podle odhadů vyjde na 10 milionů korun 20. února 2019   (14:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz