16. 2. svátek má Ljuba

Fanoušci pořádají přátelské utkání Příbrami proti Příbrami

30. května 2014   (16:18)
Fanoušci pořádají přátelské utkání Příbrami proti Příbrami

Zápas byl kvůli podmáčenému hřišti v Podlesí přesunut na stadion 1. FK Příbram.


Přátelské utkání s týmem TJ Sokol Příbram na Moravě pořádají fanoušci 1.FK Příbram u příležitosti posledního ligového zápasu sezóny. S utkáním souvisí také charitativní akce ve prospěch Mateřské školy v Hradební ulici.

Po loňské návštěvě příbramských fanoušků v moravské obci Příbram na Moravě a prvním odehraném utkání na jejich hřišti padla domluva, že Moravané přijedou na oplátku do Příbrami na ligový mač. Spojení obou skupin se symbolicky označuje jako "Příbramáci".

Fanoušci 1.FK Příbram se mohou těšit na druhé přátelské utkání, ve kterém se utkají s TJ Sokol Příbram na Moravě. Akci podpořil také klub 1. FK Příbram, který poskytl fanouškům oficiální dresy a také průpůjčil své hřiště s umělým povrchem.
Domácí příznivci zajistili s tímto utkáním charitativní sbírku ve prospěch Mateřské školy v Hradební ulici. "Kompletní výtěžek z dobrovolné sbírky při přátelském utkání bude věnován zástupcům mateřské školy na speciální výukové a vzdělávací předměty. Školka se věnuje vzdělávání dětí s mentálním postižením, s vadami řeči, se smyslovými vadami, s tělesným postižením a zvláště dětí s autismem," říká o akci šéf fanoušků Roman Bartůšek.

Účast na utkání přislíbili také hráči 1.FK Příbram Petr Švancara, známý brněnský patriot a Míra Slepička, příbramský odchovanec, který se dostal až do reprezentačního výběru České republiky. Slavnostního výkopu se rovněž účastní zástupci klubu včetně generálního ředitele 1.FK Příbram Petra Větrovského. "Akci fanoušků s takovým chválihodným počinem jsme rádi podpořili. Do sbírky přispěje i hráčská kabina," potěšeně dodává ředitel klubu.

Sobotní utkání fanoušků začíná na hřišti s umělým povrchem 1.FK Příbram ve 13:30, po skončení zápasu se obě skupiny přesunou na hlavní plochu, kde od 18 hodin začíná duel 30. ligového kola 1.FK Příbram versus FK Mladá Boleslav. O poločasové přestávce bude výtěžek sbírky oficiálně předán do rukou ředitelky Mateřské školy.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49) Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Do klání o nejkrásnější vánoční stromeček se přihlásilo celkem 61 jedliček, smrčků i boroviček. Který z nich byl ten "nej", určili naši čtenáři 16. února 2019   (12:02) Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Rodiče malého Tobiáška si převzali včera svou výhru v celoroční soutěži 16. února 2019   (09:31) Čeká nás slunečný víkend Čeká nás slunečný víkend Odpolední teploty budou stoupat až k 15 °C. 16. února 2019   (07:20) V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz