22. 2. svátek má Petr

Family Fest – část druhá – Proč bude Park pro chlapy zajímat i ženy?

4. května 2018   (06:19)
Family Fest – část druhá – Proč bude Park pro chlapy zajímat i ženy?

I muži si zaslouží na Family Festu najít svou zónu. Park pro chlapy je tu pro ně pod hrází rybníka.


Blíží se třetí ročník velkých příbramských oslav, tentokrát nese název Family Fest. Program bude probíhat 23. června téměř po celém areálu Nového rybníka. Dětskou zónu jsme již představili, dnes se podíváme, copak bude připraveno pro pány.

V prostoru pod hrází rybníka, nedaleko bývalých skautských kluboven, bude nejen pro muže připravena dokonalá přehlídka chmelového moku. Bierfestu se zúčastní pivovar Albrecht (Frýdlant), Pivovar Hostomice, Vilém (Jince), Radniční pivovar (Jihlava), Herold (Březnice), Kocour (Varnsdorf), Falkenštejn (Krásná Lípa), Skalický Budulínek (Česká Lípa), JungBerg (Hořice), Kounický Pivovar a pivovar Podlesí. Své pivo k ochutnání nabídnou i pivovary partnerských měst Freiberg a Hoorn.

Stánky s ochutnávkou budou postaveny do půlkruhu, aby ti co budou koštovat po celý den, nemuseli řešit vyvstanuvší problém s ostrými zatáčkami. K dispozici by mělo být 24 druhů piva. Těm, co plánují ochutnat všechny a to bude na místě, protože o nejlepší pivo se bude soutěžit, doporučujeme přibalit na cestu krabičku Anti Ethanolu. Případně je možné využít ambulantní specifické zdravotní služby. (Přeloženo: záchytka bude v provozu)

Kromě pití piva se tu také bude grilovat maso a poctivé hamburgery budou vonět široko daleko. Hudebně pohodu podpoří Staropražští pardálové od 9 a od 10 hodin. Od 13 a 15 hodin zahraje Frajara Putika.

Ženám doporučujeme zkontrolovat své partnery poprvé již v 9:30, poté v 10:30 hodin. V tu dobu se totiž „na scéně“ objeví Jiří Tkadlčík, jeden z nejsilnějších mužů světa, se svou siláckou show. Dámy, nemějte ze vstupu do Parku pro chlapy žádné výčitky, však v dalším článku o programu Family Festu zjistíte, že i pánové budou mít dobrý důvod zavítat naopak do Zóny pro ženy. Kontrola musí být. Ty další vykonejte náhodně ve 14 a v 16 hodin, to se bude konat sportovně zábavná dřevorubecká show. Manžela možná v davu nenajdete, ale zato uvidíte šest závodních disciplín timbersports – dřevorubecké soutěže – a předvádět je nebudou žádná ořezávátka. Představí se i Martin Komárek, držitel několika rekordů, který stál u zrodu tohoto sportu nejen v ČR, ale i v Evropě. Dovednostní soutěž bude připravena i pro pány z řad publika.

V 17:10 vystoupí taneční skupina Zářící ženy. Následovat bude volný program a vyhlášení soutěže o nejlepší pivo.

Mimoto si od 9 do 17 hodin budete moci vyzkoušet, jak daleko uběhnete s gumovým lanem připevněným na zádech – bungee running. Pokud vám k tomu bude po absolvování ochutnávky sedět ještě opice za krkem, bude to zajímavá podívaná pro všechny.

Jak vidíte i v této části Nového rybníka je na co se těšit a to jsme se ještě nedostali k hlavní stagi. S dalším programem vás seznámíme v článku číslo tři.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země 21. února 2019   (19:35) Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dělníci již položili novou podlahu, obložili stěny a osadili nové ribstoly. 21. února 2019   (16:50) Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Dva dny před duelem se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou je sice lehce nervózní ze závěrečného snižování váhy, které ji v nejbližších hodinách čeká, na životní zápas se ale cítí dobře připravena. 21. února 2019   (14:40) Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Ples je určen pro seniory, ale i širokou veřejnost. Hostem večera bude zpěvák Petr Rezek. 21. února 2019   (12:37) V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření Vzorky infikovaného masa byly odebrány ve Středočeském kraji. 21. února 2019   (10:15) Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Kromě bezbariérových úprav má být opraven chodník v Tylově ulici a na třídě Osvobození v úseku od autobusové zastávky u 2. polikliniky až ke kulturnímu domu. 21. února 2019   (08:08) Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Jedná se jen o několik málo akcí v rámci celého kalendářního roku. 21. února 2019   (06:07) I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města Tento fond v roce 2018 nahradil Fond oprav a modernizace 20. února 2019   (19:37) Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Nedostatek míst v obdobných zařízeních trápí obce po celé republice. 20. února 2019   (17:03) Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti  ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Zřízení nové akciové společnosti kraj podle odhadů vyjde na 10 milionů korun 20. února 2019   (14:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz