20. 3. svátek má Světlana

Dopravní situaci sledujeme ON-LINE

AKTUÁLNĚ
10. ledna 2019   (08:21)
Dopravní situaci sledujeme ON-LINE

I dnes budeme přinášet aktuální informace z dopravy


Jízdu po středočeských silnicích dnes ráno opět komplikuje sněžení. Na menších silnicích leží zbytky rozbředlého sněhu. Cestáři doporučují zvýšenou opatrnost i na některých hlavních tazích, vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic.
Na menších silnicích si motoristé musejí dávat pozor také na sněhové jazyky a námrazu. Teploty v regionu se pohybují od mínus dvou do plus dvou stupňů Celsia a fouká slabý vítr. 

I dnes budeme sledovat po celý den komplikace na silnicích v regionu. Včerejší informace jsme přinášeli v článku: Počasí komplikuje dopravu. Dopravní situaci sledujeme ON-LINE


Zapojte se do dopravního zpravodajství. Pokud víte o dopravní komplikaci, můžete volat na bezplatné číslo redakce 800 152 151 nebo zasílat fotografie na e-mail pribram@pribram.cz.

8:30
Dopravní nehoda se zraněním se odehrála před okamžikem na silnici číslo 118, mezi Zduchovicemi a Dolními Hbity, směrem na Kaliště. Řidička osobního vozidla značky Škoda pravděpodobně nepřizpůsobila jízdu stavu a povaze vozovky a skončila s vozidlem na střeše. Po prvotním ošetření na místě, byla transportována do příbramské nemocnice. Hasiči provedli na voze protipožární opatření a řídí dopravu kyvadlově.

10:22
Tisková zpráva města Příbrami:
Stejně jako jiné části republiky, i Příbram zavaluje sníh. Technické služby města Příbram mají nasazené všechny své síly již od třetí hodiny ranní.  V terénu je trvale 27 lidí s lopatami na odhazování sněhu z těch nekritičtějších míst, všude tam, kde nelze použít větší techniku. Co se mechanizace týká, nezastavuje se ani jedenáct chodníkových sypačů. Trvale jsou v provozu také čtyři velké silniční sypače.
„Živel je prostě živel, ale já věřím, že lidé budou mít pochopení pro ty, co se již od velmi časného rána snaží situaci ve městě ulehčit,“ říká starosta města Jindřich Vařeka.

14:30
Srážka dvou osobních vozů komplikuje dopravu na silnici 11418. Mezi obcemi Pičín a Rosovice projíždějte opatrně. Havarovaná vozidla blokují jeden jízdní pruh. Událost se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin.

15:55
Žežická ulice ve směru od Březových Hor do centra uzavřena. Došlo zde k dopravní nehodě dvou vozidel, které blokují oba jízdní pruhy. Událost se obešla bez zranění. Po dobu šetření příčin střetu zvolte objízdnou trasu.

16:07
Výstražná informace ČHMÚ na náledí platí do zítřejších 9. hodin. V tento okamžik HZS Středočeského kraje nepřijímá žádná mimořádná opatření a hasiči na stanicích i příslušníci na operačním středisku slouží ve standardních početních stavech.

Středočeští hasiči celkově zaznamenali dvojnásobný nárůst řešených událostí, u dopravních nehod je to téměř čtyřikrát více, než je dlouhodobý průměr. Od půlnoci 9. ledna do dnešního (10. ledna) poledne zasahovali u 117 mimořádných událostí. 
Z toho 99 souviselo s aktuálním počasím.
 

Jízdu po středočeských silnicích dnes ráno …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
HZS Středočeského kraje

autor: top, foto: japDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz