24. 1. svátek má Milena

Dopravní situaci sledujeme ON-LINE

AKTUÁLNĚ
10. ledna 2019   (08:21)
Dopravní situaci sledujeme ON-LINE

I dnes budeme přinášet aktuální informace z dopravy


Jízdu po středočeských silnicích dnes ráno opět komplikuje sněžení. Na menších silnicích leží zbytky rozbředlého sněhu. Cestáři doporučují zvýšenou opatrnost i na některých hlavních tazích, vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic.
Na menších silnicích si motoristé musejí dávat pozor také na sněhové jazyky a námrazu. Teploty v regionu se pohybují od mínus dvou do plus dvou stupňů Celsia a fouká slabý vítr. 

I dnes budeme sledovat po celý den komplikace na silnicích v regionu. Včerejší informace jsme přinášeli v článku: Počasí komplikuje dopravu. Dopravní situaci sledujeme ON-LINE


Zapojte se do dopravního zpravodajství. Pokud víte o dopravní komplikaci, můžete volat na bezplatné číslo redakce 800 152 151 nebo zasílat fotografie na e-mail pribram@pribram.cz.

8:30
Dopravní nehoda se zraněním se odehrála před okamžikem na silnici číslo 118, mezi Zduchovicemi a Dolními Hbity, směrem na Kaliště. Řidička osobního vozidla značky Škoda pravděpodobně nepřizpůsobila jízdu stavu a povaze vozovky a skončila s vozidlem na střeše. Po prvotním ošetření na místě, byla transportována do příbramské nemocnice. Hasiči provedli na voze protipožární opatření a řídí dopravu kyvadlově.

10:22
Tisková zpráva města Příbrami:
Stejně jako jiné části republiky, i Příbram zavaluje sníh. Technické služby města Příbram mají nasazené všechny své síly již od třetí hodiny ranní.  V terénu je trvale 27 lidí s lopatami na odhazování sněhu z těch nekritičtějších míst, všude tam, kde nelze použít větší techniku. Co se mechanizace týká, nezastavuje se ani jedenáct chodníkových sypačů. Trvale jsou v provozu také čtyři velké silniční sypače.
„Živel je prostě živel, ale já věřím, že lidé budou mít pochopení pro ty, co se již od velmi časného rána snaží situaci ve městě ulehčit,“ říká starosta města Jindřich Vařeka.

14:30
Srážka dvou osobních vozů komplikuje dopravu na silnici 11418. Mezi obcemi Pičín a Rosovice projíždějte opatrně. Havarovaná vozidla blokují jeden jízdní pruh. Událost se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin.

15:55
Žežická ulice ve směru od Březových Hor do centra uzavřena. Došlo zde k dopravní nehodě dvou vozidel, které blokují oba jízdní pruhy. Událost se obešla bez zranění. Po dobu šetření příčin střetu zvolte objízdnou trasu.

16:07
Výstražná informace ČHMÚ na náledí platí do zítřejších 9. hodin. V tento okamžik HZS Středočeského kraje nepřijímá žádná mimořádná opatření a hasiči na stanicích i příslušníci na operačním středisku slouží ve standardních početních stavech.

Středočeští hasiči celkově zaznamenali dvojnásobný nárůst řešených událostí, u dopravních nehod je to téměř čtyřikrát více, než je dlouhodobý průměr. Od půlnoci 9. ledna do dnešního (10. ledna) poledne zasahovali u 117 mimořádných událostí. 
Z toho 99 souviselo s aktuálním počasím.
 

Jízdu po středočeských silnicích dnes ráno …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
HZS Středočeského kraje

autor: top, foto: japDalší články

Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40) Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Členové loni vzniklého spolku Turistická oblast Brdy a Podbrdsko by měli letos vést diskusi o vizi, jak s Brdy naložit. Zda zůstanou nedotčené turistickou infrastrukturou nebo budou ve stylu amerických národních parků. 23. ledna 2019   (08:06) Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Vrtulník havaroval v sobotu 15. prosince před pátou hodinou ranní 23. ledna 2019   (06:18) Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Dle očekávání bylo schváleno proplácení nemocenské i za první tři dny. 22. ledna 2019   (22:16) Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů V loňském roce zjistili policisté na Příbramsku při silničních kontrolách u 577 motoristů, že usedli za volant ovlivnění návykovými látkami. 22. ledna 2019   (18:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz