19. 11. svátek má Alžběta

Dopravní nehoda si vyžádala zásah hasičů, zraněné dítě ošetřuje ZZS

AKTUÁLNĚ
13. srpna 2018   (09:50)
Dopravní nehoda si vyžádala zásah hasičů, zraněné dítě ošetřuje ZZS

Střet dvou vozidel na Strakonické zaměstnává momentálně všechny základní složky IZS


Ke kolizi dvou osobních automobilů došlo na silnici I/4 u obce Chraštice. „Přesná příčina střetu vozidel dosud není známa, určí ji až šetření Policie ČR,"  nám řekla tisková mluvčí, nprap. Bc. Veronika Čermáková.

Vzhledem k tomu, že při střetu došlo i ke zranění, je na místě i ZZS, která ošetřuje dítě a další dvě osoby z účastníků nehody. Hasiči z HZS Středočeského kraje ÚO Příbram a JSDH Zalužany zabezpečili havarovaná vozidla a provádějí likvidaci uniklých provozních kapalin. Projíždějte těmito místy se zvýšenou opatrností, křižovatka je částečně uzavřena, protože místo blokují havarovaná vozidla. 

Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová nám aktuálně sdělila: „Zdravotníci ošetřují na místě nezletilou osobu s lehkým zraněním a dvě dospělé osoby. Následně budou transportováni do nemocnice Příbram k dalšímu vyšetření."

O jedné z včerejších událostí na silnicích Příbramska jsme psali v článku: Namol opilá řidička nezvládla zatáčku v obci a vyletěla mimo komunikaci 

Ke kolizi dvou osobních automobilů došlo na …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová
tisková mluvčí Policie ČR
nprap. Bc. Veronika Čermáková
foto: jap

autor: mipDalší články

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám První sníh překvapil řidiče na Příbramsku 19. listopadu 2018   (08:44) AKTUALIZOVÁNO Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Aktuálně firmy v nejbližším okolí shání zejména řemeslníky. 19. listopadu 2018   (07:54) Na slovíčko s novým místostarostou Na slovíčko s novým místostarostou Proč má nový místostarosta Mgr. Konvalinka vrásky na čele a jak získaný post ovlivnil jeho osobní život? Zachová město akce pro veřejnost ve stejné míře jako v minulém volebním období? 19. listopadu 2018   (06:02) ROZHOVOR Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Příbram bude hned zkraje roku na nohou. Ve druhé polovině února totiž dorazí do příbramské sportovní haly největší česká kulturní hvězda a žijící legenda – Karel Gott. 18. listopadu 2018   (19:00) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky. 18. listopadu 2018   (17:50) Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Meteorologové vydali aktuální výstrahu, která platí i pro Příbramsko. 18. listopadu 2018   (15:52) U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace Nad Kauflandem dochází k výměně starých semaforů za nové. 18. listopadu 2018   (13:36) FOTO Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Málokdo nahlásí nález vší ve vlasech svého dítěte, i díky tomu se tito cizopasníci vracejí jako bumerang. 18. listopadu 2018   (12:16) Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Požár přístřešku bezdomovců si vyžádal výjezd hasičských jednotek 18. listopadu 2018   (10:20) Do dražby jste vložili více než 30 000 Do dražby jste vložili více než 30 000 Spolek Radost Příbramáčkům se stal komunitou sdružující lidi s dobrým srdcem z celého regionu. 18. listopadu 2018   (09:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz