20. 9. svátek má Oleg

Dopravní nehoda si vyžádala zásah hasičů, zraněné dítě ošetřuje ZZS

AKTUÁLNĚ
13. srpna 2018   (09:50)
Dopravní nehoda si vyžádala zásah hasičů, zraněné dítě ošetřuje ZZS

Střet dvou vozidel na Strakonické zaměstnává momentálně všechny základní složky IZS


Ke kolizi dvou osobních automobilů došlo na silnici I/4 u obce Chraštice. „Přesná příčina střetu vozidel dosud není známa, určí ji až šetření Policie ČR,"  nám řekla tisková mluvčí, nprap. Bc. Veronika Čermáková.

Vzhledem k tomu, že při střetu došlo i ke zranění, je na místě i ZZS, která ošetřuje dítě a další dvě osoby z účastníků nehody. Hasiči z HZS Středočeského kraje ÚO Příbram a JSDH Zalužany zabezpečili havarovaná vozidla a provádějí likvidaci uniklých provozních kapalin. Projíždějte těmito místy se zvýšenou opatrností, křižovatka je částečně uzavřena, protože místo blokují havarovaná vozidla. 

Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová nám aktuálně sdělila: „Zdravotníci ošetřují na místě nezletilou osobu s lehkým zraněním a dvě dospělé osoby. Následně budou transportováni do nemocnice Příbram k dalšímu vyšetření."

O jedné z včerejších událostí na silnicích Příbramska jsme psali v článku: Namol opilá řidička nezvládla zatáčku v obci a vyletěla mimo komunikaci 

Ke kolizi dvou osobních automobilů došlo na …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info: tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová
tisková mluvčí Policie ČR
nprap. Bc. Veronika Čermáková
foto: jap

autor: mipDalší články

Stříbrný šíp prolétl Příbramí Stříbrný šíp prolétl Příbramí Železniční legenda zastavila na Příbramském nádraží. Přesto se na unikát přišlo podívat jen pár nadšených obdivovatelů a fandů železniční techniky. 20. září 2018   (19:49) V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotní dopoledne ovládnou Pražskou ulici živé sochy, zvolit však můžete i sport nebo environmentální program v ekocentru. 20. září 2018   (17:30) Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Tento týden by podle ČHMÚ měly skončit tropické teploty. 20. září 2018   (14:45) Foto dne: Tohle hlava nepobírá Foto dne: Tohle hlava nepobírá Ve Lhotě u Příbramě můžete v lese zřejmě místo hub najít králíka domácího. 20. září 2018   (12:24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu. 20. září 2018   (10:22) FOTOGALERIE Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami MHD zdarma jsme se rozhodli zapracovat jako jednu z priorit do našeho volebního programu. 20. září 2018   (08:30) PR McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout Projděte se z mrakodrapu po virtuálním prkně. Na jeho konci čeká krabička Big Macu! 20. září 2018   (06:00) Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Ochrana fauny ČR slaví 20 let existence koncertem Štěpána Kojana. Přijeďte se pobavit a podpořit tak další činnost záchranné stanice volně žijících živočichů z Hrachova u Sedlčan. 19. září 2018   (20:40) Hledáme kolegu pro práci v terénu Hledáme kolegu pro práci v terénu Láká vás práce mimo kancelář a motivující finanční ohodnocení? 19. září 2018   (17:40) Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda MŠMT jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. 19. září 2018   (15:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz