24. 1. svátek má Milena

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

6. ledna 2019   (06:53)
Dalších 32 fotografií v galeriiDo Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

Uvítal je početný dav a nechyběly ani tradiční proslovy.


I letos k nám z velké dálky přišli Tři králové. Jak je již několik let tradicí, tak svou pouť skrze Příbram započali u městského úřadu, kde již čekali zástupci Svaté Hory, ale také města. Kromě toho se zde shromáždil početný dav, zejména rodičů s dětmi, kteří si nenechali ujít tuto velkolepou podívanou. Kašpar, Melichar i Baltazar dorazili na třech velbloudech, a v kombinaci s těmito zvířaty na sebe strhávali veškerou pozornost.

Od městského úřadu se vyrazilo do Jiráskových sadů, kde už čekala další početná skupina lidí, aby si mohla tři poutníky vyfotografovat a následně se za nimi vydat do Pražské ulice. Ta byla doslova zaplněna čekajícím davem. Celý průvod ukončil svou cestu na náměstí TGM. Velbloudi byli odvedeni do ohrady, kde je bylo možné obdivovat zblízka.

Tři králové se odebrali na pódium, aby společně s ostatními vyslechli proslovy. Toho se jako první zhostil místostarosta Mgr. Jan Konvalinka. Následně všechny poctil svou řečí bratr Artur ze Svaté Hory, který promlouval v ruštině. Na pódiu tak probíhal simultánní překlad. Posledním řečníkem byl Ing. Jiří Kala, ředitel Farní charity v Příbrami. Během proslovů byl symbolicky přítomen živý betlém s malým Ježíškem, Pannou Marií a Svatým Josefem. Celou akci pak ukončil koncert živé hudby.

I letos k nám z velké dálky přišli …

Fotogalerie

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech () Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (1) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (2) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (3) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (4) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (5) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (6) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (7) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (8) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (9) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (10) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (11) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (12) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (13) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (14) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (15) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (16) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (17) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (18) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (19) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (20) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (21) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (22) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (23) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (24) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (25) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (26) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (27) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (28) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (29) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (30) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (31)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40) Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Členové loni vzniklého spolku Turistická oblast Brdy a Podbrdsko by měli letos vést diskusi o vizi, jak s Brdy naložit. Zda zůstanou nedotčené turistickou infrastrukturou nebo budou ve stylu amerických národních parků. 23. ledna 2019   (08:06) Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Vrtulník havaroval v sobotu 15. prosince před pátou hodinou ranní 23. ledna 2019   (06:18) Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Dle očekávání bylo schváleno proplácení nemocenské i za první tři dny. 22. ledna 2019   (22:16) Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů V loňském roce zjistili policisté na Příbramsku při silničních kontrolách u 577 motoristů, že usedli za volant ovlivnění návykovými látkami. 22. ledna 2019   (18:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz