21. 3. svátek má Radek

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

6. ledna 2019   (06:53)
Dalších 32 fotografií v galeriiDo Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech

Uvítal je početný dav a nechyběly ani tradiční proslovy.


I letos k nám z velké dálky přišli Tři králové. Jak je již několik let tradicí, tak svou pouť skrze Příbram započali u městského úřadu, kde již čekali zástupci Svaté Hory, ale také města. Kromě toho se zde shromáždil početný dav, zejména rodičů s dětmi, kteří si nenechali ujít tuto velkolepou podívanou. Kašpar, Melichar i Baltazar dorazili na třech velbloudech, a v kombinaci s těmito zvířaty na sebe strhávali veškerou pozornost.

Od městského úřadu se vyrazilo do Jiráskových sadů, kde už čekala další početná skupina lidí, aby si mohla tři poutníky vyfotografovat a následně se za nimi vydat do Pražské ulice. Ta byla doslova zaplněna čekajícím davem. Celý průvod ukončil svou cestu na náměstí TGM. Velbloudi byli odvedeni do ohrady, kde je bylo možné obdivovat zblízka.

Tři králové se odebrali na pódium, aby společně s ostatními vyslechli proslovy. Toho se jako první zhostil místostarosta Mgr. Jan Konvalinka. Následně všechny poctil svou řečí bratr Artur ze Svaté Hory, který promlouval v ruštině. Na pódiu tak probíhal simultánní překlad. Posledním řečníkem byl Ing. Jiří Kala, ředitel Farní charity v Příbrami. Během proslovů byl symbolicky přítomen živý betlém s malým Ježíškem, Pannou Marií a Svatým Josefem. Celou akci pak ukončil koncert živé hudby.

I letos k nám z velké dálky přišli …

Fotogalerie

Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech () Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (1) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (2) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (3) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (4) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (5) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (6) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (7) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (8) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (9) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (10) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (11) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (12) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (13) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (14) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (15) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (16) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (17) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (18) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (19) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (20) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (21) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (22) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (23) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (24) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (25) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (26) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (27) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (28) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (29) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (30) Do Příbrami opět dorazili Tři králové na velbloudech (31)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09) Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Tato akce se konala poprvé v roce 2000. Připomíná události konce války v Evropě ve dnech 11. a 12. května 1945. 20. března 2019   (10:33) Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Vedení příbramské radnice doufá, že k dalším komplikacím při stavbě už nedojde. 20. března 2019   (08:07) Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce V souladu s vloni přijatou koncepcí se parkovací zóny rozšíří například na parkovišti pod autobusovým nádražím, v ulici Legionářů nebo v oblasti staré Příbrami. 20. března 2019   (06:06) Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz