21. 3. svátek má Radek

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

21. listopadu 2018   (08:01)
Dalších 20 fotografií v galeriiDo Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

Do psího útulku v Hrachově přijel včera Zdeněk Srstka se svým televizním štábem, aby natočil několik psích příběhů do pořadu „Chcete mě“. V hlavních rolích se před kamerou ocitlo hned několik pejsků hledajících nový domov.


V chladném počasí dorazila z Kavčích hor dodávka s nápisem Česká televize do Hrachova u Sedlčan, aby se po zasněžené silnici vyškrábala do vršku nad obcí, kde se nachází místní útulek pro psy. Přijel sedmičlenný televizní štáb v čele s hercem, kaskadérem a hlavně milovníkem zvířat Zdeňkem Srstkou. Největší pozornost byla upřena na osm vybraným pejsků, kteří hledají nový domov. Kameraman si vzal ze stativu svůj stroj, zvukař nasadil sluchátka, osvětlovač předal Zdeňkovi Srstkovi předepsané informace o všech vybraných pejscích – jako je jméno, věk, povaha a co vše prožili.
 

V chladném počasí dorazila z Kavčích …
Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí aktéři, bratři ohaři Rondo s Čikem. Nervozita u nich nebyla vůbec znát. Chovali se naprosto profesionálně, jako kdyby byli před kamerou každý den. Ale to už se jelo naostro. „Kamera, akce!“ Zavelel režisér. V okolí zavládl naprostý klid, jen hlas hlavního komentátora a vedoucího útulku Karla Stehlíka se rozléhal do zvukového mikrofonu a do okolí. Z nebes se v tu chvíli rozsypal sníh, no …, atmosféra jako z pohádky. „Stop! Dobrý bereme,“ hlesl spokojeně režisér a šlo se na dalšího pejska. V mezičase bavil herec Srstka nejen svými historkami ze života, ale dokonce zazněl z jeho hrdla i zpěv, takový ten „z moravským přízvukem“. A také že ano, jeho původ sahá k moravským kořenům. Všichni pejsci se chovali před kamerou vzorně, a tak natáčení proběhlo bez problémů a klidně. Premiéra pořadu „Chcete mě“ z Hrachova, by se měla objevit začátkem ledna 2019 na kanálu České televize.
 

Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí …

Fotogalerie

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka () Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (1) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (2) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (3) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (4) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (5) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (6) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (7) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (8) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (9) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (10) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (11) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (12) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (13) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (14) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (15) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (16) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (17) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (18) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09) Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Tato akce se konala poprvé v roce 2000. Připomíná události konce války v Evropě ve dnech 11. a 12. května 1945. 20. března 2019   (10:33) Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Vedení příbramské radnice doufá, že k dalším komplikacím při stavbě už nedojde. 20. března 2019   (08:07) Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce V souladu s vloni přijatou koncepcí se parkovací zóny rozšíří například na parkovišti pod autobusovým nádražím, v ulici Legionářů nebo v oblasti staré Příbrami. 20. března 2019   (06:06) Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz