24. 1. svátek má Milena

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

21. listopadu 2018   (08:01)
Dalších 20 fotografií v galeriiDo Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

Do psího útulku v Hrachově přijel včera Zdeněk Srstka se svým televizním štábem, aby natočil několik psích příběhů do pořadu „Chcete mě“. V hlavních rolích se před kamerou ocitlo hned několik pejsků hledajících nový domov.


V chladném počasí dorazila z Kavčích hor dodávka s nápisem Česká televize do Hrachova u Sedlčan, aby se po zasněžené silnici vyškrábala do vršku nad obcí, kde se nachází místní útulek pro psy. Přijel sedmičlenný televizní štáb v čele s hercem, kaskadérem a hlavně milovníkem zvířat Zdeňkem Srstkou. Největší pozornost byla upřena na osm vybraným pejsků, kteří hledají nový domov. Kameraman si vzal ze stativu svůj stroj, zvukař nasadil sluchátka, osvětlovač předal Zdeňkovi Srstkovi předepsané informace o všech vybraných pejscích – jako je jméno, věk, povaha a co vše prožili.
 

V chladném počasí dorazila z Kavčích …
Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí aktéři, bratři ohaři Rondo s Čikem. Nervozita u nich nebyla vůbec znát. Chovali se naprosto profesionálně, jako kdyby byli před kamerou každý den. Ale to už se jelo naostro. „Kamera, akce!“ Zavelel režisér. V okolí zavládl naprostý klid, jen hlas hlavního komentátora a vedoucího útulku Karla Stehlíka se rozléhal do zvukového mikrofonu a do okolí. Z nebes se v tu chvíli rozsypal sníh, no …, atmosféra jako z pohádky. „Stop! Dobrý bereme,“ hlesl spokojeně režisér a šlo se na dalšího pejska. V mezičase bavil herec Srstka nejen svými historkami ze života, ale dokonce zazněl z jeho hrdla i zpěv, takový ten „z moravským přízvukem“. A také že ano, jeho původ sahá k moravským kořenům. Všichni pejsci se chovali před kamerou vzorně, a tak natáčení proběhlo bez problémů a klidně. Premiéra pořadu „Chcete mě“ z Hrachova, by se měla objevit začátkem ledna 2019 na kanálu České televize.
 

Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí …

Fotogalerie

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka () Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (1) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (2) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (3) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (4) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (5) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (6) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (7) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (8) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (9) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (10) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (11) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (12) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (13) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (14) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (15) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (16) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (17) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (18) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Letos započne třetí a poslední vlna "kotlíkových" dotací Desítky tisíc domácností budou moci renovovat své topící systémy. 24. ledna 2019   (13:00) Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Destinační agentura Brdy zve na pěší výlet na Olymp Brd Již tuto sobotu se můžete se zkušenou průvodkyní vydat k bájemi opředenému brdskému vrcholu do míst, kde prý sídlila Hadí královna, kde je Fabiánova zahrádka nebo kde pořádali trampové zakázané potlachy rozháněné státní policií. 24. ledna 2019   (09:54) Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her Příbramské divadlo letos nabídne 5 nových her V některých rolích uvidíme i známé tváře. 24. ledna 2019   (08:11) VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku VIDEO: Železniční přejezd a kanálek je nebezpečný pro maminky s "golfkami". Uvězní kolo kočárku Reagujeme na podnět naší čtenářky. Denně v Mariánské ulici na přejezdu riskuje s dítětem v kočárku. 24. ledna 2019   (06:04) Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz