19. 11. svátek má Alžběta

Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři"

17. srpna 2018   (12:20)
Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři"

Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů.


Navštívili jsme ve čtvrtek odpoledne místo děje a přesvědčili se, že přípravy na zahájení letošních Kačerů jsou skutečně v plném proudu. Již vyrostlo hlavní pódium a pracuje se na dalších částech festivalového areálu. Dnes v 17 hodin se otevře brána návštěvníkům, aby úderem 18. hodiny vše vypuklo.

Co vás dnes všechno v Horčápsku čeká?
Nejen DJs, ale řada kapel, které se budou postupně ucházet o přízeň všech návštěvníků v pořadí již 13. ročníku festivalu v Horčápsku. Jmenujme alespoň ty hlavní, které doplní i další regionální kapely. Čeká na vás punková kapela Pipes and Pints, následovaná místními oblíbenci E!E, v současnosti jedna z nejoblíbenějších českých rapových skupin Prago Union a zahraničním headlinerem a zároveň velkým tahákem bude německá rocková parta Tune Circus. Očekávaným je Kapitán Demo, ten drtí jednu anketu za druhou. Pokud budete chtít přitvrdit, můžete se těšit na Cocotte Minute.

Navštívili jsme ve čtvrtek odpoledne místo …
 Na DJ pódiu se představí na 30 DJs a celá DJ stage se ponese v rytmech drum and bass, house, techno. Největším jménem mezi DJs je nepochybně španělská techno hvězda z Malagy DJ Horacio Cruz i nejvýznamnější slovenský projekt B-complex, který se v letošním roce představí ve speciálním setu. Dalším pátečním zvučným jménem je legendární DJ Pixie. Kompletní program naleznete ZDE.

Čeká na vás ale i doprovodný program po celé dva dny - BOVA fotbalový turnaj, BBS volejbal, HEROLD Beerpong turnaj, vodní dýmky, Graffity jam, Benetton dětská zóna. Pro ty, kteří budou chtít odjet později vlastním vozem a za jeho volantem, bude k dispozici u stánku alkoholtester.

Náš fotoreportér bude po oba dny při tom a pokusíme se vám přinést ucelený pohled na celý letošní ročník festivalu obrazem. O tom, co vás letos čeká, jsme se například zmínili v článku: Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej.

 Na DJ pódiu se představí na 30 DJs a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Cowárna - Vlastimil Ševr
foto: mip

autor: mipDalší články

ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám ON-LINE: Na Příbramsku napadl první sníh, jen v regionu došlo k několika dopravním nehodám První sníh překvapil řidiče na Příbramsku 19. listopadu 2018   (08:44) AKTUALIZOVÁNO Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Na trhu práce v okolí Příbrami zoufale chybí řemeslníci Aktuálně firmy v nejbližším okolí shání zejména řemeslníky. 19. listopadu 2018   (07:54) Na slovíčko s novým místostarostou Na slovíčko s novým místostarostou Proč má nový místostarosta Mgr. Konvalinka vrásky na čele a jak získaný post ovlivnil jeho osobní život? Zachová město akce pro veřejnost ve stejné míře jako v minulém volebním období? 19. listopadu 2018   (06:02) ROZHOVOR Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Karel Gott vystoupí v únoru v Příbrami! Příbram bude hned zkraje roku na nohou. Ve druhé polovině února totiž dorazí do příbramské sportovní haly největší česká kulturní hvězda a žijící legenda – Karel Gott. 18. listopadu 2018   (19:00) Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Na Přebor Středočeského kraje se do příbramské Sokolovny sjelo 150 závodnic Příbramské gymnastky vybojovaly postup na mistrovství republiky. 18. listopadu 2018   (17:50) Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Řidiči pozor! Navečer se může začít vytvářet náledí, jezděte opatrně Meteorologové vydali aktuální výstrahu, která platí i pro Příbramsko. 18. listopadu 2018   (15:52) U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace U Kauflandu probíhá aktivní výměna světelné signalizace Nad Kauflandem dochází k výměně starých semaforů za nové. 18. listopadu 2018   (13:36) FOTO Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Vši to nevzdávají, vysát umí i peněženku Málokdo nahlásí nález vší ve vlasech svého dítěte, i díky tomu se tito cizopasníci vracejí jako bumerang. 18. listopadu 2018   (12:16) Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Aktuálně: Hasiči zasahují u požáru nedaleko nemocnice Požár přístřešku bezdomovců si vyžádal výjezd hasičských jednotek 18. listopadu 2018   (10:20) Do dražby jste vložili více než 30 000 Do dražby jste vložili více než 30 000 Spolek Radost Příbramáčkům se stal komunitou sdružující lidi s dobrým srdcem z celého regionu. 18. listopadu 2018   (09:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz