20. 9. svátek má Oleg

Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři"

17. srpna 2018   (12:20)
Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři"

Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů.


Navštívili jsme ve čtvrtek odpoledne místo děje a přesvědčili se, že přípravy na zahájení letošních Kačerů jsou skutečně v plném proudu. Již vyrostlo hlavní pódium a pracuje se na dalších částech festivalového areálu. Dnes v 17 hodin se otevře brána návštěvníkům, aby úderem 18. hodiny vše vypuklo.

Co vás dnes všechno v Horčápsku čeká?
Nejen DJs, ale řada kapel, které se budou postupně ucházet o přízeň všech návštěvníků v pořadí již 13. ročníku festivalu v Horčápsku. Jmenujme alespoň ty hlavní, které doplní i další regionální kapely. Čeká na vás punková kapela Pipes and Pints, následovaná místními oblíbenci E!E, v současnosti jedna z nejoblíbenějších českých rapových skupin Prago Union a zahraničním headlinerem a zároveň velkým tahákem bude německá rocková parta Tune Circus. Očekávaným je Kapitán Demo, ten drtí jednu anketu za druhou. Pokud budete chtít přitvrdit, můžete se těšit na Cocotte Minute.

Navštívili jsme ve čtvrtek odpoledne místo …
 Na DJ pódiu se představí na 30 DJs a celá DJ stage se ponese v rytmech drum and bass, house, techno. Největším jménem mezi DJs je nepochybně španělská techno hvězda z Malagy DJ Horacio Cruz i nejvýznamnější slovenský projekt B-complex, který se v letošním roce představí ve speciálním setu. Dalším pátečním zvučným jménem je legendární DJ Pixie. Kompletní program naleznete ZDE.

Čeká na vás ale i doprovodný program po celé dva dny - BOVA fotbalový turnaj, BBS volejbal, HEROLD Beerpong turnaj, vodní dýmky, Graffity jam, Benetton dětská zóna. Pro ty, kteří budou chtít odjet později vlastním vozem a za jeho volantem, bude k dispozici u stánku alkoholtester.

Náš fotoreportér bude po oba dny při tom a pokusíme se vám přinést ucelený pohled na celý letošní ročník festivalu obrazem. O tom, co vás letos čeká, jsme se například zmínili v článku: Kačeři představují další ročník festivalu a spouští předprodej.

 Na DJ pódiu se představí na 30 DJs a …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Cowárna - Vlastimil Ševr
foto: mip

autor: mipDalší články

Stříbrný šíp prolétl Příbramí Stříbrný šíp prolétl Příbramí Železniční legenda zastavila na Příbramském nádraží. Přesto se na unikát přišlo podívat jen pár nadšených obdivovatelů a fandů železniční techniky. 20. září 2018   (19:49) V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotu je poslední letní den, kam vyrazíte? V sobotní dopoledne ovládnou Pražskou ulici živé sochy, zvolit však můžete i sport nebo environmentální program v ekocentru. 20. září 2018   (17:30) Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Do pátku léto, od soboty podzim. O víkendu se výrazně ochladí a podle meteorologů bude pršet Tento týden by podle ČHMÚ měly skončit tropické teploty. 20. září 2018   (14:45) Foto dne: Tohle hlava nepobírá Foto dne: Tohle hlava nepobírá Ve Lhotě u Příbramě můžete v lese zřejmě místo hub najít králíka domácího. 20. září 2018   (12:24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu. 20. září 2018   (10:22) FOTOGALERIE Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami Jsem rád, že MHD zdarma nechceme sami MHD zdarma jsme se rozhodli zapracovat jako jednu z priorit do našeho volebního programu. 20. září 2018   (08:30) PR McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout McDonald's truck se řítí na Příbram! Je čas pořádně vyhládnout Projděte se z mrakodrapu po virtuálním prkně. Na jeho konci čeká krabička Big Macu! 20. září 2018   (06:00) Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Frontman skupiny KEKS Štěpán Kojan v pátek zahraje „Fauně“ k narozeninám. Jste zváni! Ochrana fauny ČR slaví 20 let existence koncertem Štěpána Kojana. Přijeďte se pobavit a podpořit tak další činnost záchranné stanice volně žijících živočichů z Hrachova u Sedlčan. 19. září 2018   (20:40) Hledáme kolegu pro práci v terénu Hledáme kolegu pro práci v terénu Láká vás práce mimo kancelář a motivující finanční ohodnocení? 19. září 2018   (17:40) Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda Studenti mohou soutěžit o drony, tématem je svoboda MŠMT jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU“. 19. září 2018   (15:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz