18. 2. svátek má Gizela

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

1. února 2019   (13:56)
Další 4 fotografie v galeriiDivadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny

Organizátoři si i letos připravili známého hosta.


Divadelní ples je již několik let zcela právem označován za vrchol plesové sezóny v Příbrami. Svědčí o tom nejen nabitý program, ale také fakt, že vstupenky se rozprodají prakticky během několika hodin, a to i když byla navýšena kapacita. Dobré jméno udržel určitě i ples, který se uskutečnil minulý víkend. Opět se na jeho přípravě podílelo mnoho lidí z divadla a také herců, kteří rozdávali tombolu, ples moderovali a později v Déčku bavili diváky svou kapelou Los Trumberos.

Ples zahájil opět ředitel Petr Bednář, který následně předal mikrofon herečce Daniele Šiškové, která měla uvádění plesu na starosti. Nechybělo ani předtančení v podobě skupiny Rico Tumbao, která je držitelem titulu MČR v salsa choreografiích skupin. Estrádní sál zaplnila svými tóny skupina Pepeto a ve foyer si zájemci mohli vychutnat nebo zatancovat na Jazz. V jednu chvíli ale pódium patřil Monice Absolonové, která byla hlavním pěveckým hostem večera. Diváky potěšila nejen svým výkonem, ale i ochotou se fotit a dávat autogramy. Mezitím se losovala bohaté tombola a o půlnoci přišlo překvapení v podobě varhanního koncertu. Pak už mohli zájemci pokračovat Do Déčka, nebo se do ranních hodin nechat bavit produkcí DJ Berryho.

Byli jste se na plese také podívat? Jak se vám líbil?

 

Fotogalerie

Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny () Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (1) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (2) Divadelní ples opět ukázal, že je vrcholem příbramské plesové sezóny (3)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: DAD

autor: redDalší články

Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Aktuálně: Nákladní vůz sjel mimo komunikaci, prorazil plot a zůstal zaklíněný Jeden jízdní pruh je sjízdný pouze s opatrností 18. února 2019   (17:46) Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Asijské bistro v Březnici úklid moc neřešilo Zjištěné závady byly sice odstraněny, provozovatel přesto nevyvázl bez pokuty. 18. února 2019   (14:53) FOTOGALERIE Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Pořádný rockový nářez vás čeká v sobotu Rockeři dokážou otevřít svá srdce i peněženky, to dokázali již mnohokrát. Společenské centrum očekává další charitativní koncert 18. února 2019   (12:38) Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Opilý cyklista havaroval, nadýchal téměř dvě promile Na řídítkách měl při nehodě zavěšenou plnou nákupní tašku 18. února 2019   (09:43) Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58) Začalo období masopustních průvodů a veselic Začalo období masopustních průvodů a veselic Včerejší rej masek a masopustní průvod Březnicí sledovalo několik stovek lidí. 17. února 2019   (11:47) FOTOGALERIEKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz