20. 3. svátek má Světlana

Disco extraliga otřásala příbramskou halou

22. října 2018   (06:00)
Dalších 30 fotografií v galeriiDisco extraliga otřásala příbramskou halou

Kdo šel v sobotu kolem, slyšel už z dálky, že to uvnitř haly pořádně vře.


 
Mega taneční tour Czech Dance Masters navštívila v sobotu Příbram. Sportovní hala se otřásala v rytmu disco a téměř praskala ve švech. Nádherně upravené závodnice se rozcvičovaly a připravovaly k závodu již dvě hodiny před startem a k vidění byly úžasné výkony i choreografie.

Ze všech tanečnic sršel neskutečný energetický náboj, publikum a skvělá hudba se staraly o nádhernou atmosféru. Na soutěž přijelo 707 závodníků všeho věku a jejich snažení aktivně podporovalo cca šest stovek diváků.

Velkolepou show uspořádalo v Příbrami Taneční Centrum R.A.K., které zvítězilo v konkurzu na pořádání soutěže. V rámci podzimní tour se mládež utkala v sólech, tančily také dua a malé formace v počtu do sedmi závodníků. Dle podaného výkonu byly udělovány body, které tanečníky mohou posunout v žebříčku do vyšších výkonnostních tříd.

 
Mega taneční tour Czech Dance Masters …
„V Příbrami působíme čtvrtým rokem na ZŠ Bratří Čapků, chtěli jsme lidem ukázat o čem to je, aby se tu začalo víc tančit. Jinak jsme původem berounští a fungujeme 26 let. Také máme základnu na Kladně a ve Slaném. Příbramské děti se zúčastnily disco soutěže poprvé, získávaly potřebné zkušenosti. Tančily v kategorii Basic School, která pokrývá věkové kategorie od mateřinek až po pátou třídu. Všechny odcházely domů spokojené s medailí na památku,“ říká k soutěži za Taneční Centrum R.A.K. Jan Kravec.

Každopádně se jednalo o velkolepou show, kterou tu v nejbližší době nejspíš znovu neuvidíme. Příbramským tanečníkům přeje mnoho úspěchů v dalších závodech podzimní tour.

Fotogalerie

Disco extraliga otřásala příbramskou halou () Disco extraliga otřásala příbramskou halou (1) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (2) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (3) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (4) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (5) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (6) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (7) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (8) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (9) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (10) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (11) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (12) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (13) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (14) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (15) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (16) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (17) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (18) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (19) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (20) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (21) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (22) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (23) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (24) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (25) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (26) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (27) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (28) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz