12. 12. svátek má Simona

Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led

FOTOGALERIE
20. září 2018   (10:22)
Dalších 27 fotografií v galeriiDalší generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led

Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu.


Prázdniny jsou dávno za námi, léto už má také na kahánku. Jako obvykle touto dobou děti a rodiče vybírají kroužky a sporty, kterým se budou během školního roku věnovat. Někdy zájem vydrží a stane se koníčkem na celý život.

S ledem a bruslemi se včera seznamovali ti úplně nejmenší, v rámci projektu „Pojď hrát hokej“. Byli stateční, na ledě se museli prodrat hustou mlhou, ale všichni to zvládli. Samozřejmě nějaké to drcnutí přišlo, ale díky pořádné výbavě se obešlo bez následků.

Mezitím se rodiče ve VIP salonku seznámili například s tím, že děti mohou vyzkoušet až pět tréninkových jednotek zdarma a prvňáčkům bude hokejová výzbroj na celý rok zapůjčena oproti kauci.
 

Prázdniny jsou dávno za námi, léto už má také …

Fotogalerie

Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led () Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (1) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (2) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (3) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (4) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (5) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (6) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (7) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (8) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (9) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (10) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (11) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (12) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (13) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (14) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (15) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (16) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (17) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (18) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (19) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (20) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (21) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (22) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (23) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (25) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (26)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Aktuálně: Řidič srazil v centru Příbrami ženu s kočárkem Aktuálně: Řidič srazil v centru Příbrami ženu s kočárkem Dítě vyvázlo naštěstí bez zranění 11. prosince 2018   (17:42) AKTUÁLNĚ Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Aktuálně: Požár rodinného domu zaměstnává hasiče na Příbramsku Plameny zachvátily rodinný dům. 11. prosince 2018   (14:52) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA Pozvání do chatu přijal 1. místostarosta Ing. Martin Buršík, MBA 1. místostarosta města Příbram je k dispozici v chatu právě nyní a můžete mu klást své otázky 11. prosince 2018   (14:00) CHAT S OSOBNOSTÍ V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech po odchodu mlékárny zdraží lidem voda V Sedlčanech na Příbramsku v příštím roce výrazněji vzroste cena vodného a stočného 11. prosince 2018   (12:54) VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty VIDEO: Zabezpečte se! Na Příbramsku se zaměřují zloději na opuštěné chaty Na vykrádání obydlí se zaměřuje nově vzniklý preventivní projekt s názvem „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“, který představuje souhrn opatření při ochraně domů, bytů a rekreačních objektů. 11. prosince 2018   (10:22) VIDEO Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Přehrada Orlík nesplňuje parametry. Je třeba upravit hráz Do budoucna se na přehradě Orlík bude upravovat hráz, aby vydržela nápor vody. 11. prosince 2018   (08:04) Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Příbram čeká rozsáhlá rekonstrukce Milínské ulice Ulice Milínská projde v budoucnu výraznou rekonstrukcí. 11. prosince 2018   (06:18) Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Hlavní tah na Plzeň na desítky minut zastavilo spadlé elektrické vedení Prověšený kabel, pod kterým nemohla projet nákladní vozidla, zastavil provoz. 10. prosince 2018   (20:25) Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Přijďte se podívat na Silvestrovský rallycross do Sedlčanské kotliny Sedlčanská kotlina bude plná hřmotu i na Silvestra. 10. prosince 2018   (18:56) V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny V pátek proběhne Předvánoční povídání v Kavárně U Nulté hodiny Proběhne poslední letošní Předvánoční povídání. 10. prosince 2018   (17:23)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz