15. 8. svátek má Hana

Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění

AKTUALIZOVÁNO
13. června 2018   (14:46)
Dalších 12 fotografií v galeriiDalší dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění

V těchto chvílích zasahují základní složky IZS u nehody osobního vozidla u obce Hluboš


Dnešní den je na Příbramsku bohužel nejen deštivý a pošmourný, ale ve znamení většího počtu dopravních nehod se zraněním. V tuto chvíli probíhá zásah na silnici č.118 u obce Hluboš poblíž Kardavce. Na místě zasahuje ZZS a profesionální hasiči z Příbrami. Počítejte s možným zdržením, probíhá šetření příčin události. Doprava probíhá kyvadlovým způsobem.

AKTUALIZOVÁNO:
Řidička vozidla pravděpodobně dostala smyk na mokré vozovce. Při následné kolizi auta se stromem u silnice utrpěla lehčí poranění a zasahující lékař měl u ní podezření na otřes mozku. ZZS převezla zraněnou k dalšímu ošetření do příbramské nemocnice.

Dnešní den je na Příbramsku bohužel nejen …

Fotogalerie

Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění () Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (1) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (2) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (3) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (4) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (5) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (6) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (7) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (8) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (9) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (10) Další dopravní nehoda na Příbramsku si vyžádala zranění (11)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: dab
Info: Bc. Petra Effenbergerová - tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje

autor: mipDalší články

Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči, který ujel z místa nehody Policisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po řidiči, který ujel z místa nehody V obci Jince došlo ke střetu cyklisty s autem, účastník kolize nezastavil, zraněnému nepomohl a z místa zmizel 15. srpna 2018   (10:15) AKTUÁLNĚ Straší vás za volantem věta: „Ukažte mi povinnou výbavu, prosím“? Straší vás za volantem věta: „Ukažte mi povinnou výbavu, prosím“? Žárovky a pojistky už nebudou mít v automobilech své jisté místo. 15. srpna 2018   (08:30) „Chtěl bych napsat paměti, ale já si vlastně nic nepamatuju…." „Chtěl bych napsat paměti, ale já si vlastně nic nepamatuju…." Jak to bylo, jak to je. Aneb rozhovor s Bořkem Řehořem, zpěvákem punkové skupiny E!E o penězích, cédéčkách i alkoholu. 15. srpna 2018   (06:20) ROZHOVOR Čertoviny v Kopáčkově dvoře Čertoviny v Kopáčkově dvoře Městská společnost Dokas zve nejen „Dobříšáky“ na pohádku pod širým nebem 14. srpna 2018   (19:46) Příbramští plavci na stupních vítězů Příbramští plavci na stupních vítězů Ve Veselí nad Lužnicí Plavecký klub Příbram sbíral zlaté medaile 14. srpna 2018   (17:08) Výstava FRANTIŠEK RONOVSKÝ DNES je prodloužena Výstava FRANTIŠEK RONOVSKÝ DNES je prodloužena Výstava představuje průřez celoživotním dílem významného českého malíře Františka Ronovského (1929 – 2006) 14. srpna 2018   (14:50) Diagnóza: agresivní řidič Diagnóza: agresivní řidič „Vybrždění“ není rozhodně rozumný nápad, může se stát snadno příčinou dopravní nehody. 14. srpna 2018   (12:10) Zloděj zřejmě potřeboval v noci na krádež elektrokola i brýle Zloděj zřejmě potřeboval v noci na krádež elektrokola i brýle Nenechavci si berou na mušku cizí majetek v době dovolených. 14. srpna 2018   (10:15) Život se čtyřmi tlapkami a plný adrenalinu Život se čtyřmi tlapkami a plný adrenalinu Jak se na svou dlouholetou práci dívá psovod záchranář, jsme se zeptali Lucie Čeňkové, která stála několikrát na stupních vítězů těch nejvyšších soutěží, ale i v řadách kynologů při skutečném pátrání po pohřešovaných osobách 14. srpna 2018   (08:05) ROZHOVOR Budování druhé části inlinové dráhy uzavřelo na čas cestu kolem Fialáku Budování druhé části inlinové dráhy uzavřelo na čas cestu kolem Fialáku Práce začínají u Junioru, v místě, kde se budou občerstvení bruslaři vracet zpátky na trať. 14. srpna 2018   (06:23)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz