16. 2. svátek má Ljuba

Compromysh neumřel, jen spí

1. prosince 2018   (16:05)
Compromysh neumřel, jen spí

Kytarista a zpěvák skupiny Compromysh, Ladislav Černohorský, přináší v rozhovoru informace o příčinách pauzy skupiny.


Počátek vzniku kapely se datuje od roku 2005. V poslední době se spekuluje, že jste se rozpadli?

Abych to uvedl na pravou míru, nejde o rozpad kapely, ale o pauzu. O možnosti přerušit hraní, jsme začali mluvit při jarním tour. Důvodem je, že na koncerty chodí málo lidí, a ta energie, kterou do skládáni písniček, zkoušení a hraní dáváme, se nám nevrací. Bylo několik napadů, co dělat dál. Od změny stylu, po přejmenování kapely, až jsme se rozhodli k tomuto kroku. Ale muzika Compromysh nás stále baví (snad mluvím za všechny členy), tak uvidíme, jak dlouho bez ní budeme.

Tři vydaná cédéčka, stovky koncertů, nebude vám veřejná produkce chybět?

Většina členů (lépe řečeno všichni, kromě mě) mají i jiné projekty nebo kapely, takže určitě nebude.
 

Kdo přišel s tím, že již nebudete hrát?

Jak jsem již říkal, k tomuto názoru jsme došli tak nějak všichni.

Jakými kroky se teď členové kapely vydají? Budete pokračovat v hraní, třeba v jiných skupinách?

Tomíno začal hrát v Septic People, Sobíka naleznete v hudebním uskupení Soukromey pozemek a v Přescent. Luboš našel cestu v metalových kapelách Morrigan a Demashed.
 

Je nějaká možnost, že byste začali znovu hrát?

Jak já říkám, Never say Never... uvidíme, jestli čas přinese nějakou poptávku po naší hudební produkci. Compromysh neumřel, jen spí.

Ještě v loňském roce, byla vydána nová deska. 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16) Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Rozhodovat, kde bude policie měřit, můžete už jen do konce února Akce s názvem Speed Marathon se uskuteční 3. dubna. 15. února 2019   (06:09) Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Středočeské skiareály mají nadprůměrnou návštěvnost Někde se dokonce mluví o rekordní sezoně. 14. února 2019   (18:16) Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů Únorové zastupitelstvo by mělo být krátké, na programu je pouze 13 bodů S naším zpravodajstvím vám nic podstatného z jednání neunikne. 14. února 2019   (14:46) Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Česká pošta zveřejnila nový ceník. Od března si připlatíme za balíky Cena se dá o několik korun snížit při vyplnění podacích dat elektronicky. 14. února 2019   (12:29) (Za)chraňme manželství (Za)chraňme manželství Každým rokem v týdnu kolem svátku svatého Valentýna si připomínáme důležitost manželství. Národní týden manželství se pořádá od roku 1996 ve Velké Británii a odtud se rozšířila do dalších zemí světa. Od roku 2007 se akce pořádá i v ČR. 14. února 2019   (10:38)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz