16. 2. svátek má Ljuba

Březnici čeká na konci června velký fotbalový a volejbalový turnaj

23. června 2014   (17:10)
Březnici čeká na konci června velký fotbalový a volejbalový turnaj

Koncem srpna se bude konat i tradiční venkovní festival Kačeři.


Na začátek léta se do Březnice po dlouhé době vrátí sportovní turnaje. Poslední červnový víkend 28. a 29. června se v prostoru Březnického stadionu uskuteční RSI fotbalový turnaj a volejbalový turnaj.

Pro všechny věkové kategorie a pohlaví

Kačeři ve spolupráci s SK Březnice 1918 a městem Březnice připraví fotbalový turnaj v malé kopané. Na březnickém stadionu vyrostou čtyři hřiště, na kterých bude ve dvou dnech soupeřit 24 týmů ve 4 skupinách, které ponesou jména hlavních partnerů akce. Sobotní část bude věnovaná bojům v skupinách a nedělní část turnaje rozhodne o konečném umístění. Turnaje se mohou zúčastnit týmy všech věkových kategorií a pohlaví.

Volejbalový turnaj proběhne paralelně s fotbalovým taktéž v prostorách stadionu SK Březnice 1918 na místních antukových kurtech. I na tomto turnaji je počet týmů omezen, proto neváhejte s přihláškou.

Akce má charitativní podtext

Celá akce bude spojena s oslavou a výročím postavení tribuny na stadionu SK Březnice 1918, která byla vybudována před 60 lety.

Na akci proběhne také soutěž o soudek piva. Výtěžek z této soutěže poputuje na charitativní účely. V rámci projektu „S vírou a úsměvem“ bude opět vybrán jeden chlapec či dívka, kterému bude pomoc přes sdružení Donor doručena. Veškeré informace, přihlašování a propozice naleznete na webových stránkách festivalu Kačeři www.kaceri-festival.cz

O tomto sportovním víkendu nebude chybět sobotní večerní zábava na stadionu pod širým nebem, grilované dobroty, dva bary, soutěže a další doprovodné aktivity.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: redDalší články

Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49) Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Zima pomalu končí a je čas vyhodnotit další soutěž Do klání o nejkrásnější vánoční stromeček se přihlásilo celkem 61 jedliček, smrčků i boroviček. Který z nich byl ten "nej", určili naši čtenáři 16. února 2019   (12:02) Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Známe "nejkrásnější miminko roku 2018" Rodiče malého Tobiáška si převzali včera svou výhru v celoroční soutěži 16. února 2019   (09:31) Čeká nás slunečný víkend Čeká nás slunečný víkend Odpolední teploty budou stoupat až k 15 °C. 16. února 2019   (07:20) V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů V Příbrami dojde k pokácení téměř třiceti stromů Kácení bude probíhat v období vegetačního klidu, do konce měsíce března. 15. února 2019   (18:20) Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Chřipková epidemie ve středních Čechách trvá, nejvyšší nemocnost je v okrese Příbram Zákazy návštěv platí také v řadě zařízení sociálních služeb, uzavření školy kvůli epidemii hygienici nezaznamenali. 15. února 2019   (15:12) Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Pokud město získá dotaci, začne stavět výtah u kulturního domu ještě letos Bezbariérové úpravy kulturního domu mohou vyjít až na 7,4 milionů. 15. února 2019   (12:56) Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Cestopisem roku je Transsibiřská Odysea Iny Píšové Ceremoniál se konal v Zrcadlovém sále dobříšského zámku, kde Zikmund s Jiřím Hanzelkou v roce 1951 psali své knihy po návratu z první velké cesty do světa. 15. února 2019   (10:19) Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Důchody by se měly příští rok zvýšit o dalších několik stovek Do konce aktuálního volebního období by mělo dojít k navýšení penzí na průměrných 15 000 Kč. 15. února 2019   (08:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz