21. 3. svátek má Radek

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

14. března 2019   (18:48)
Dalších 17 fotografií v galeriiBeseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

V úterý 12. března se konala na příbramském stadionu otevřená diskuze s fanoušky. Na otázky všeho druhu odpovídala trojice vyvolených ve složení Jana Starky - statutárního ředitele, Tomáše Větrovského - marketingového manažera a Tondy Fantiše – kapitána


V místnosti press centra se na Litavce se sešla početná skupina příznivců zeleno černých barev. Padaly otázky všech možných typů, na které trojice respondentů odpovídala s přesností chirurgického řezu a k úplné spokojenosti tazatelů. Mezi fanoušky hornického klubu se nacházela většina místních z Příbrami, ale také ze Sedlčan a Březnice. Tonda Fantiš třeba poodkryl, že když hrál v Ostravě, podobná setkání se konala ve velkých obchodních centrech a navštívilo jej několik tisíc fanoušků. V porovnání s Příbramí, je ale Ostrava velké město a fotbalem tam žije velká spousta lidí a to doslova. Jan Starka zase popsal stav dvojice rekonvalescentů a zraněných, brankáře Marka BoháčeMiroslavem Slepičkou. „Marek si bohužel nedávno obnovil své zranění a Míra se zrovna dnes podrobil dalšímu operačnímu zákroku.“ Tomáš Větrovský se vyjádřil k nadcházejícímu utkání proti Slavii, do kterého nebude moci nastoupit několik hráčů základní sestavy z důvodu dohody mezi oběma kluby, která se nevztahuje na vykartovaného Ammanuela Antwiho. Ten obdržel v předešlém utkání za dvě žluté červenou kartu a dostal tak stopku proti pražskému celku.
 

V místnosti press centra se na Litavce se …
Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba otázka k přestavbě stadionu. Především tedy přeměna sedaček do zeleno černých barev, které má klub už nějaký ten pátek ve svém logu, místo „Marilácké“ žluto červené. Tato přeměna by vyšla na bezmála milion korun.
Fanouškovské předměty jako navrhovaná mikina s logem by vyšla klub na 700 korun a z počtu 20, by se udaly tak 3. Tyto otázky jsou kladené docela často, ale jejich realizace není na pořadu dne, zcela logicky. To samé platí i o generálním sponzoru, který by měl logo viditelné přímo na dresech hráčů. „Intenzivně se hledá a probíhají některá jednání, ale zatím se, jak se říká, neurodilo.“ Vysvětlil stav sponzoringu v Příbrami Jan Starka, který za klub skalním Uranfans finančně pomůže uhradit jejich nápad v podobě krásné a velké vlajky na ještě výraznější fandění a i když se sympatická parta celé úhradě srdnatě bránila a chtěla jít do toho napůl, bude mít asi nejspíš smůlu. Co řekl ředitel, to přeci platí … Dobrá nálada a úsměvy se tak šířily dál. Dokonce zde ožil i jeden nápad a zajímavost. Diváci co k Litavce chodí a pamatují si z minulosti maskota Krtka, tak se možná v brzké době dočkají jeho obnovené kariéry. Uvidíme, zda se nosáč v příbramském dresu zase objeví. Nechme se překvapit. Beseda nakonec trvala přes hodinu a fanoušci se ještě mohli každý jednotlivě vyfotit s Tondou Fantišem, který jim ochotně věnoval podepsanou hráčskou kartičku i s věnováním. Všudypřítomné úsměvy ve tvářích a pozitivní nálada všech zúčastněných mluvily za vše.
 

Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba …

Fotogalerie

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … () Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (1) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (2) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (3) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (4) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (5) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (6) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (7) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (8) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (9) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (10) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (11) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (12) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (13) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (14) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (15) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Aktuálně: Hasiči vyprošťují vážně zraněného řidiče nákladního vozu, který narazil do domu. V místě přistával vrtulník Náměstí v Sedlčanech je uzavřeno 21. března 2019   (16:54) AKTUÁLNĚ V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí V areálu Nového rybníka chystá město hned několik akcí Na Nováku si letos přijde na své každý. 21. března 2019   (13:44) Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Hornické muzeum se připravuje na hlavní sezónu Prodloužená otevírací doba bude již poslední víkend v březnu. 21. března 2019   (12:00) Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Takto by měla vypadat dobříšská knihovna se spolkovým domem Náklady na stavbu jsou odhadnuty na 112 milionů bez DPH. 21. března 2019   (09:22) FOTOGALERIE Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Ukradený chlebník a zdroj k ohradníku Zloději kradou vše, co jim pod ruku přijde 21. března 2019   (07:22) Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč Na podporu české justice půjde z norských fondů 170 mil. Kč V českých věznicích je aktuálně 21.692 vězňů a vazebně stíhaných. 21. března 2019   (06:17) V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz