20. 10. svátek má Vendelín

Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

AKTUÁLNĚ
17. května 2018   (09:00)
Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

Záchranné složky od ranních hodin ošetřují zraněné účastníky dopravních nehod


K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 u Březnice na Příbramsku. Řidička osobního vozu nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky. Na kluzkém povrchu se vozidlo po smyku stalo neovladatelné a vyjelo mimo vozovku. Po vyproštění hasiči z vozu byla žena předána zdravotníkům, kteří jí momentálně transportují do příbramské nemocnice s tržnou ránou na hlavě a pohmožděnou páteří. Provoz je dopravními policisty řízen kyvadlově.

Další vážná nehoda je aktuálně u obce Suchodol. Ani zde nezvládla řidička jízdu po mokré silnici a skončila se svým vozidlem na boku mimo komunikaci. Provoz je zde také řízen kyvadlově. Žena byla transportována se svým spolujezdcem na centrální příjem příbramské nemocnice.

Při jízdě po dálnici D4 ve směru na Prahu vás čeká  další omezení u obce Řitka. Třetí vůz na boku v pořadí komplikuje průjezd. Hasiči zde likvidují uniklé provozní kapaliny. Posádka vozu byla v místě ošetřena a též transportována do nemocnice. Počítejte se zdržením, tvoří se několikakilometrové kolony.

K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 …
Dopravní nehoda Suchodol:

Dopravní nehoda Suchodol:
Dopravní nehoda D4:

Dopravní nehoda D4:
Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici D4 je s opatrností průjezdná. Hasiči havarovaný vůz umístnili do odstavného pruhu.

Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto: mip, dabDalší články

Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07) Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz