18. 8. svátek má Helena

Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

AKTUÁLNĚ
17. května 2018   (09:00)
Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

Záchranné složky od ranních hodin ošetřují zraněné účastníky dopravních nehod


K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 u Březnice na Příbramsku. Řidička osobního vozu nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky. Na kluzkém povrchu se vozidlo po smyku stalo neovladatelné a vyjelo mimo vozovku. Po vyproštění hasiči z vozu byla žena předána zdravotníkům, kteří jí momentálně transportují do příbramské nemocnice s tržnou ránou na hlavě a pohmožděnou páteří. Provoz je dopravními policisty řízen kyvadlově.

Další vážná nehoda je aktuálně u obce Suchodol. Ani zde nezvládla řidička jízdu po mokré silnici a skončila se svým vozidlem na boku mimo komunikaci. Provoz je zde také řízen kyvadlově. Žena byla transportována se svým spolujezdcem na centrální příjem příbramské nemocnice.

Při jízdě po dálnici D4 ve směru na Prahu vás čeká  další omezení u obce Řitka. Třetí vůz na boku v pořadí komplikuje průjezd. Hasiči zde likvidují uniklé provozní kapaliny. Posádka vozu byla v místě ošetřena a též transportována do nemocnice. Počítejte se zdržením, tvoří se několikakilometrové kolony.

K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 …
Dopravní nehoda Suchodol:

Dopravní nehoda Suchodol:
Dopravní nehoda D4:

Dopravní nehoda D4:
Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici D4 je s opatrností průjezdná. Hasiči havarovaný vůz umístnili do odstavného pruhu.

Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto: mip, dabDalší články

Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Vařeka: Všem hasičským jednotkám patří obrovský dík Ke včerejší smutné události se v rozhovoru vyjadřuje Ing. Jindřich Vařeka, starosta města. 18. srpna 2018   (07:48) ROZHOVOR Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Aktuálně: Plameny zachvátily Ravak Požár objektů průmyslové haly povolává na pomoc jednotky hasičů 17. srpna 2018   (18:41) AKTUALIZOVÁNO Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Rozhledna Studený vrch je skvělým místem k procházce i odpočinku Měřící věž na vrcholu Studeného vrchu je od roku 2005 přístupná turistům, výhled do krajiny není po výstupu na rozhlednu jedinou odměnou za mírně náročný výšlap. 17. srpna 2018   (17:18) Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Než skončí prázdniny, vyzkoušejte také koupaliště v Obecnici Dokud počasí přeje, je třeba se horkem netrápit a naopak si ho užít. Další zastávkou na našich cestách za koupáním, se stala Obecnice. 17. srpna 2018   (14:30) Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Dnes už to vypukne! V Horčápsku zahnízdili "Kačeři" Přípravy na zahájení festivalu jsou v plném proudu, stavební úsilí vrcholí, protože v 17 hodin se otevře brána prvním návštěvníkům letošních Kačerů. 17. srpna 2018   (12:20) Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Víkend v Dobříši bude patřit mezinárodnímu šampionátu ve sportovní kynologii. Představí se také ostraha Letiště Václava Havla. Pro děti je připraveno zábavné odpoledne Městský fotbalový klub Dobříš uvítá na hřišti V Lipkách závodníky 13. ročníku CACIT Dobříš. Na své si přijdou i diváci, kteří mohou sledovat také obedience, hoopers nebo agility. 17. srpna 2018   (10:10) V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty V Rožmitále pod Třemšínem vzniká další stezka, tentokrát pro pěší i cyklisty Před časem se otevřela nová naučná stezka na Bílou skálu a nyní se již mohou všichni těšit na připravovanou cestu ze Starého Rožmitálu, okolo Obžery, až do Věšína 17. srpna 2018   (08:17) Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Adventní trhy letos rozzáří skupina Buty, Leona Machálková nebo Milan Drobný Na populární interprety se můžete těšit již nyní. 17. srpna 2018   (06:19) Farmáři zvou opět na trh Farmáři zvou opět na trh Poslední prázdninový farmářský trh se uskuteční tuto sobotu. 16. srpna 2018   (18:58) Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Ke koupání na Dubenci se vyjádřil starosta obce Návštěvníci požární nádrže na Dubenci nerespektují dopravní značení ani vyvěšená pravidla 16. srpna 2018   (16:32)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz