Reklama u nás je vidět.

Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

AKTUÁLNĚ
17. května 2018   (09:00)
Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

Záchranné složky od ranních hodin ošetřují zraněné účastníky dopravních nehod


K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 u Březnice na Příbramsku. Řidička osobního vozu nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky. Na kluzkém povrchu se vozidlo po smyku stalo neovladatelné a vyjelo mimo vozovku. Po vyproštění hasiči z vozu byla žena předána zdravotníkům, kteří jí momentálně transportují do příbramské nemocnice s tržnou ránou na hlavě a pohmožděnou páteří. Provoz je dopravními policisty řízen kyvadlově.

Další vážná nehoda je aktuálně u obce Suchodol. Ani zde nezvládla řidička jízdu po mokré silnici a skončila se svým vozidlem na boku mimo komunikaci. Provoz je zde také řízen kyvadlově. Žena byla transportována se svým spolujezdcem na centrální příjem příbramské nemocnice.

Při jízdě po dálnici D4 ve směru na Prahu vás čeká  další omezení u obce Řitka. Třetí vůz na boku v pořadí komplikuje průjezd. Hasiči zde likvidují uniklé provozní kapaliny. Posádka vozu byla v místě ošetřena a též transportována do nemocnice. Počítejte se zdržením, tvoří se několikakilometrové kolony.

K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 …
Dopravní nehoda Suchodol:

Dopravní nehoda Suchodol:
Dopravní nehoda D4:

Dopravní nehoda D4:
Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici D4 je s opatrností průjezdná. Hasiči havarovaný vůz umístnili do odstavného pruhu.

Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto: mip, dabDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz