22. 1. svátek má Slavomír

Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

AKTUÁLNĚ
17. května 2018   (09:00)
Aktuálně: Tři vážné dopravní nehody se zraněním zaměstnávají složky IZS

Záchranné složky od ranních hodin ošetřují zraněné účastníky dopravních nehod


K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 u Březnice na Příbramsku. Řidička osobního vozu nepřizpůsobila rychlost jízdy stavu a povaze vozovky. Na kluzkém povrchu se vozidlo po smyku stalo neovladatelné a vyjelo mimo vozovku. Po vyproštění hasiči z vozu byla žena předána zdravotníkům, kteří jí momentálně transportují do příbramské nemocnice s tržnou ránou na hlavě a pohmožděnou páteří. Provoz je dopravními policisty řízen kyvadlově.

Další vážná nehoda je aktuálně u obce Suchodol. Ani zde nezvládla řidička jízdu po mokré silnici a skončila se svým vozidlem na boku mimo komunikaci. Provoz je zde také řízen kyvadlově. Žena byla transportována se svým spolujezdcem na centrální příjem příbramské nemocnice.

Při jízdě po dálnici D4 ve směru na Prahu vás čeká  další omezení u obce Řitka. Třetí vůz na boku v pořadí komplikuje průjezd. Hasiči zde likvidují uniklé provozní kapaliny. Posádka vozu byla v místě ošetřena a též transportována do nemocnice. Počítejte se zdržením, tvoří se několikakilometrové kolony.

K první dopravní nehodě došlo na silnici 1734 …
Dopravní nehoda Suchodol:

Dopravní nehoda Suchodol:
Dopravní nehoda D4:

Dopravní nehoda D4:
Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici D4 je s opatrností průjezdná. Hasiči havarovaný vůz umístnili do odstavného pruhu.

Aktualizace:
9:10
Dopravní nehoda na dálnici …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto: mip, dabDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz