20. 3. svátek má Světlana

Aktuálně: Požár rodinného domu se v těchto chvílích snaží zkrotit hasiči na Příbramsku

AKTUALIZOVÁNO
16. prosince 2018   (09:57)

Dům je z poloviny zasažen ohněm, který ohrožuje i sousedící garáž s uhlím a dřevěnou kůlnu


Sirény ohlásily příjezd několika hasičských jednotek do obce Vysoká na Příbramsku. Došlo zde k požáru rodinného domu, který se snaží hasiči v tuto chvíli dostat pod kontrolu. Tisková mluvčí hasičů kpt. Mgr. Vladimíra Kereková sdělila portálu pribram.cz: „Rodinný dům v obci Vysoká je zasažen z 50%. Ohrožena je sousedící garáž s uhlím a dřevěná kůlna."

AKTUALIZOVÁNO:

10:25
Na místě zasahovali i zdravotníci. Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová informovala: „Při události se jedna osoba nadýchala kouře. Byla ošetřena na místě a k dalšímu vyšetření transportována do nemocnice Příbram."

10:40
Požár se hasičům podařilo lokalizovat. V těchto chvílích budou rozebírat střešní konstrukci a vyhledávat další skrytá ohniska. Na místě je přítomen i vyšetřovatel požárů, který bude hledat příčinu vzniku ohně a následně stanoví i předběžnou škodu.

12:00
Požár byl zúčastněnými jednotkami zcela zlikvidován. Předběžná škoda byla v tuto chvíli stanovena na 1 milion korun, ale díky včasnému zásahu profesionálních a dobrovolných hasičů se podařilo se uchránit hodnoty ve výši 2 miliony korun. Jako pravděpodobná příčina se v současnosti jeví dvě varianty a sice závada na elektrickém přímotopu a nebo příliš žhavý popel v odpadní nádobě. Šetření bude nadále ještě pokračovat.

Sirény ohlásily příjezd několika hasičských …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
info: tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková

autor: mipDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz