20. 3. svátek má Světlana

Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku

AKTUALIZOVÁNO
14. listopadu 2018   (19:37)

Rodinný dům hoří v plném rozsahu, na místo míří další posila z řad dobrovolných hasičů


Pět jednotek hasičů momentálně likviduje požár rodinného domu v Obecnici na Příbramsku. Původně se jednalo o zahoření střechy, kdy se plameny rozšířily před příjezdem hasičů na celou budovu. Hasiči se snaží uchránit vedlejší objekt, který je v těsné blízkosti požáru. Na místě jsou jednotky HZS Příbram, SDH Březové Hory, Trhové Dušníky a Obecnice. JSDH Rožmitál pod Třemšínem zálohuje profesionální hasiče z Příbrami na vlastní zbrojnici.

AKTUALIZOVÁNO:

19:45

Na místo byla přivolána záchranná služba. Majitel rozestavěného domu se pokoušel hasit požár vlastními silami a přitom se nadýchal kouře.

20:05
Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová nám informace potvrdila: „Muž, který se v průběhu požáru nadýchal kouře, byl po ošetření na místě, transportován k dalšímu vyšetření do nemocnice v Příbrami."

20:30
„Z místa zásahu jednotek v Obecnici byla nahlášena lokalizace. Nyní bude požářiště kontrolováno pomocí termokamery a dohašována jednotlivá ohniska,” sdělil pribram.cz tiskový mluvčí HZS Středočeského kraje nprap. Petr Svoboda.

15. listopadu 
8:50

Dle vyjádření tiskového mluvčího HZS se celková škoda vyšplahala na dva a půl milionu korun. Příčina vzniku požáru je stále v šetření. Ráno po 6. hodině byla vyhlášena likvidace a objekt byl předán zástupci majitele. Majitel je dosud hospitalizován.

Byla doplněna fotogalerie o snímky HZS Středočeského kraje.
 

 

Pět jednotek hasičů momentálně likviduje požár …

Fotogalerie

Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku () Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (1) Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (2) Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (3) Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (4) Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (5) Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (6) Aktuálně: Plameny zachvátily rodinný dům na Příbramsku (7)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto: japDalší články

Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07) Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na železnici v sobotu začne turistická sezona Na Vltavě v sobotu také letos poprvé vyjedou přívozy. 19. března 2019   (11:34) Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Příbramská nemocnice hledá nového náměstka pro ekonomiku a provoz Zájemci se mohou hlásit do tohoto pátku. 19. března 2019   (09:50) PR Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Aktuálně: Při cestě do Prahy opatrně! Na Skalce došlo ke střetu tří vozidel Nehoda se obešla bez zranění 19. března 2019   (08:14) AKTUÁLNĚ Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Město se stále nedohodlo s církví, kdo opraví padající zeď Podle vedení příbramské radnice je komunikace s církví velice špatná. 19. března 2019   (06:10) Služby městyse Jince získaly elektromobil Služby městyse Jince získaly elektromobil Pořízení elektromobilu vyšlo na víc než jeden milion korun 18. března 2019   (19:13) Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Roman Nádvorník byl jmenován trenérem Příbrami Vedení klubu 1. FK Příbram dnes oznámilo nástupce na pozici hlavního trenéra. 18. března 2019   (17:22) Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Příbram pracuje na koncepci cyklodopravy ve městě Dokument má stanovit, kde stačí vyznačit jen pruh pro cyklisty a kde má vzniknout samostatná vyasfaltovaná cyklostezka. 18. března 2019   (15:46)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz