18. 2. svátek má Gizela

Aktuálně: Plameny zachvátily přístřešek, jsou ohroženy dvě přilehlé zemědělské budovy

AKTUÁLNĚ
13. října 2018   (19:23)
Aktuálně: Plameny zachvátily přístřešek, jsou ohroženy dvě přilehlé zemědělské budovy

Pět jednotek hasičů bylo povoláno do obce Stěžov


Před několika okamžiky byl nahlášen na tísňovou linku hasičů požár v obci Stěžov na Příbramsku. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Příbrami a čtyři jednotky dobrovolných hasičů. Jedná se o požár přístřešku, který ohrožuje dvě přilehlé stodoly. 
V místě zasahuje také záchranná služba, došlo k popálení jedné osoby.

AKTUALIZOVÁNO:
19:30

Podle našich informací z místa události se požár podařilo lokalizovat. Hasiči v tuto chvíli rozebírají konstrukce a hledají další možná ohniska.

19:35
Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová nám telefonicky sdělila: „Došlo k lehčímu zranění jedné osoby. Po ošetření byla ponechána na místě, nebyl nutný transport do nemocnice."

20:30
Dle informace, kterou se nám podařilo získat v tuto chvíli od tiskového mluvčího HZS Středočeského kraje por. Ing. Ladislava Holomčíka, byla ve 20:12 nahlášena likvidace požáru. K tomu ještě doplnil: „Až do zítřejších 12 hodin bude požářiště dozorovat jednotka místních dobrovolných hasičů Stěžov. Objekt bude zkontrolován termokamerou, aby se vyloučila možnost skrytých ohnisek."

Tiskový mluvčí hasičů dále informoval: „Přímé škody při požáru byly odhadnuty na 300 tisíc korun, příčinou vznícení byly potraviny v krbu. Včasným zásahem hasičů se podařilo uchránit hodnoty ve výši 2 milionů Kč."

Před několika okamžiky byl nahlášen na …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto: japDalší články

Vyhrožoval matce s nožem v ruce Vyhrožoval matce s nožem v ruce Během pěti dnů řešili policisté na Příbramsku tři případy, kdy byly dospělé děti vykázány z obydlí, protože se dopustily domácího násilí na svých rodičích. 18. února 2019   (09:03) Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení. 18. února 2019   (08:11) Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Záznamy ze zastupitelstva. Zveřejnit nebo ne? Z hlediska zákona není zveřejnění záznamu žádný problém, musí se ale anonymizovat. To ovšem něco stojí. 18. února 2019   (06:11) Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Teplé počasí zatím na kvalitu středočeských sjezdovek vliv nemá Podle provozovatelů byla o víkendu průměrná únorová návštěvnost 17. února 2019   (18:10) Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují Středočeská města o využití programu Výstavba většinou neuvažují O využití dotačního programu zatím neuvažuje ani Příbram. 17. února 2019   (14:58) Začalo období masopustních průvodů a veselic Začalo období masopustních průvodů a veselic Včerejší rej masek a masopustní průvod Březnicí sledovalo několik stovek lidí. 17. února 2019   (11:47) FOTOGALERIE Kraj zřídil fond pro malé obce, má pomoci spolufinancovat dotační projekty Kraj zřídil fond pro malé obce, má pomoci spolufinancovat dotační projekty Ve fondu bude k dispozici 50 milionů korun. 17. února 2019   (09:17) Zlín proti Příbrami přišel o body, jako Baťa o boty Zlín proti Příbrami přišel o body, jako Baťa o boty 1.FK Příbram – FC FASTAV Zlín 3:2 (1:1) V sobotu 16. února přivítala ve 21. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu na Litavce „Baťův“ Zlín. 17. února 2019   (07:00) Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Aktuálně: K vážně zraněnému motorkáři byl povolán záchranářský vrtulník Motorkář využil první teplý den tohoto roku, jeho jízda skončila vážnou nehodou. 16. února 2019   (17:26) AKTUÁLNĚ Egon Vůch přestoupil do Příbrami Egon Vůch přestoupil do Příbrami Žádné neznámé jméno. Své dorostenecké roky prožil u Litavky, a tak zdejší prostředí zná. 16. února 2019   (14:49)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz