24. 1. svátek má Milena

Aktuálně: Namrzlá vozovka pokrytá sněhem komplikuje dopravu na Příbramsku. Stav sledujeme ON-LINE

AKTUALIZOVÁNO
2. ledna 2019   (16:06)

Článek bude průběžně aktualizován


Namrzlá vozovka pokrytá sněhem komplikuje dopravu na Příbramsku.

16:00
Dopravní omezení můžete aktuálně očekávat na silnici číslo 10245. Mezi obcemi Chraštice a Kozárovice došlo k dopravní nehodě osobního vozidla značky Mazda. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil jízdu na zledovatělé vozovce a narazil do stromu. Ve vozidle cestovaly dvě osoby, které utrpěly zranění. Hasiči provedli protipožární opatření a následně zajistili únik provozních kapalin z auta. Policisté silnici po dobu šetření příčin silnici uzavřeli. 

16:15
Osobní vůz skončil havarovaný ve svodidlech na silnici I/4 u obce Chraštice. Událost si nevyžádala zranění. Na místo jede hlídka PČR.

16:30
Silnice číslo 118 je momentálně řízena kyvadlově. K havárii došlo u odbočky na Trhové Dušníky. Po střetu dvou vozidel skončilo jedno v příkopu. Nehoda si vyžádala zranění tří osob. Pozor! V tomto úseku je komunikace průjezná jen s velkou opatrností.

16:40
Další komplikace je hlášena v ulici Hornických učňů. Zde došlo k nehodě dvou osobních vozidel. Událost si vyžádala pouze hmotné škody na vozech, nedošlo ke zranění.

17:09
Jinecká ulice z důvodu ledovky zcela uzavřena! V tomto úseku mělo před okamžikem dojít k hromadné havárii, kde jedno z vozidel je sanitní vůz! Jsme na místě, budeme aktualizovat.

17:16
Potvrzeno. V Jinecké ulici došlo ke srážce dvou osobních a jednoho sanitního vozu. Ani v tomto případě se nikdo nezranil. Policisté žádají Technické služby o vyřešení povrchu zledovatělé silnice, ta je stále uzavřena.

17:30
V případě dopravních komplikací můžete dát vědět i ostatním. Informace a fotky zasílejte na e-mail pribram@pribram.cz.

18:30
Na silnici mezi Hostomicemi a Dobříší se objevila ledovka, tvoří se kolony vozidel. Doporučujeme se tomuto úseku v rámci možností vyhnout.

Namrzlá vozovka pokrytá sněhem komplikuje …
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Trhové Dušníky

Dopravní nehoda - Trhové Dušníky
Dopravní nehoda - Trhové Dušníky

Dopravní nehoda - Trhové Dušníky
Dopravní nehoda - Trhové Dušníky

Dopravní nehoda - Trhové Dušníky
Dopravní nehoda - Jinecká ulice

Dopravní nehoda - Jinecká ulice
Dopravní nehoda - Jinecká ulice

Dopravní nehoda - Jinecká ulice
Dopravní nehoda - Jinecká ulice

Dopravní nehoda - Jinecká ulice
Ledovka na Jinecké silnici

Ledovka na Jinecké silnici
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Na Svaté Hoře je k vidění výstava „Václav Havel – Politika a svědomí“ Myšlenky a osobnost prvního prezidenta České republiky jsou k vidění v Mníšecké kapli. 23. ledna 2019   (19:51) Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Na handicapovaného mladíka se vybralo devadesát tisíc Sbírka byla pořádána na 26letého Patrika, který si před deseti lety po skoku do vody poranil páteř, nyní může hýbat jen rameny a počítač ovládá pusou. 23. ledna 2019   (17:11) Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Česko je na prahu chřipkové epidemie. Nemocných přibývá i v Příbrami. Jako každý rok začíná v lednu období chřipek. Můžeme mluvit na našem okrese už o epidemii? 23. ledna 2019   (14:57) Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! Dostali jste od Ježíška nové kolo? Chraňte ho forenzním značením! V loňském roce město Příbram za finanční podpory Ministerstva vnitra připravilo projekt forenzního identifikačního značení pomocí syntetické DNA. 23. ledna 2019   (12:48) Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Odcizeno 700 litrů topného oleje, hydraulika z traktoru nebo zfetovaný řidič se zákazem řízení Svodka událostí na Milínsku očima policistů 23. ledna 2019   (10:53) Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu Armádní klub si proti Příbrami zastřílel skoro jako z kulometu FK Dukla Praha - 1.FK Příbram 4:0 (2:0) V úterý 22. ledna na hřišti v pražských Satalicích hráči 1.FK sehráli další přípravné utkání proti Dukle Praha. 23. ledna 2019   (09:40) Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Spolek Brdy letos bude řešit otázku. Restaurace v CHKO jako v amerických parcích? Členové loni vzniklého spolku Turistická oblast Brdy a Podbrdsko by měli letos vést diskusi o vizi, jak s Brdy naložit. Zda zůstanou nedotčené turistickou infrastrukturou nebo budou ve stylu amerických národních parků. 23. ledna 2019   (08:06) Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Policie stále nezná škodu na havarovaném vrtulníku Vrtulník havaroval v sobotu 15. prosince před pátou hodinou ranní 23. ledna 2019   (06:18) Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Poslanci schválili proplácení nemocenské v prvních třech dnech nemoci Dle očekávání bylo schváleno proplácení nemocenské i za první tři dny. 22. ledna 2019   (22:16) Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů Téměř šest set opilých či zfetovaných řidičů V loňském roce zjistili policisté na Příbramsku při silničních kontrolách u 577 motoristů, že usedli za volant ovlivnění návykovými látkami. 22. ledna 2019   (18:14)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz