21. 3. svátek má Radek

Aktuálně: Namrzlá vozovka pokrytá sněhem komplikuje dopravu na Příbramsku. Stav sledujeme ON-LINE

AKTUALIZOVÁNO
2. ledna 2019   (16:06)

Článek bude průběžně aktualizován


Namrzlá vozovka pokrytá sněhem komplikuje dopravu na Příbramsku.

16:00
Dopravní omezení můžete aktuálně očekávat na silnici číslo 10245. Mezi obcemi Chraštice a Kozárovice došlo k dopravní nehodě osobního vozidla značky Mazda. Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil jízdu na zledovatělé vozovce a narazil do stromu. Ve vozidle cestovaly dvě osoby, které utrpěly zranění. Hasiči provedli protipožární opatření a následně zajistili únik provozních kapalin z auta. Policisté silnici po dobu šetření příčin silnici uzavřeli. 

16:15
Osobní vůz skončil havarovaný ve svodidlech na silnici I/4 u obce Chraštice. Událost si nevyžádala zranění. Na místo jede hlídka PČR.

16:30
Silnice číslo 118 je momentálně řízena kyvadlově. K havárii došlo u odbočky na Trhové Dušníky. Po střetu dvou vozidel skončilo jedno v příkopu. Nehoda si vyžádala zranění tří osob. Pozor! V tomto úseku je komunikace průjezná jen s velkou opatrností.

16:40
Další komplikace je hlášena v ulici Hornických učňů. Zde došlo k nehodě dvou osobních vozidel. Událost si vyžádala pouze hmotné škody na vozech, nedošlo ke zranění.

17:09
Jinecká ulice z důvodu ledovky zcela uzavřena! V tomto úseku mělo před okamžikem dojít k hromadné havárii, kde jedno z vozidel je sanitní vůz! Jsme na místě, budeme aktualizovat.

17:16
Potvrzeno. V Jinecké ulici došlo ke srážce dvou osobních a jednoho sanitního vozu. Ani v tomto případě se nikdo nezranil. Policisté žádají Technické služby o vyřešení povrchu zledovatělé silnice, ta je stále uzavřena.

17:30
V případě dopravních komplikací můžete dát vědět i ostatním. Informace a fotky zasílejte na e-mail pribram@pribram.cz.

18:30
Na silnici mezi Hostomicemi a Dobříší se objevila ledovka, tvoří se kolony vozidel. Doporučujeme se tomuto úseku v rámci možností vyhnout.

Namrzlá vozovka pokrytá sněhem komplikuje …
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Kozárovice

Dopravní nehoda - Kozárovice
Dopravní nehoda - Trhové Dušníky

Dopravní nehoda - Trhové Dušníky
Dopravní nehoda - Trhové Dušníky

Dopravní nehoda - Trhové Dušníky
Dopravní nehoda - Trhové Dušníky

Dopravní nehoda - Trhové Dušníky
Dopravní nehoda - Jinecká ulice

Dopravní nehoda - Jinecká ulice
Dopravní nehoda - Jinecká ulice

Dopravní nehoda - Jinecká ulice
Dopravní nehoda - Jinecká ulice

Dopravní nehoda - Jinecká ulice
Ledovka na Jinecké silnici

Ledovka na Jinecké silnici
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy  v centru Příbrami V příštím týdnu dojde k omezení autobusové dopravy v centru Příbrami V rámci rekonstrukce kruhového objezdu na náměstí T. G. Masaryka v Příbrami dojde mimo jiné i k úpravě napojení ul. Hailova na samotný kruhový objezd. 20. března 2019   (17:53) Další stromy určené k pokácení Další stromy určené k pokácení Technické služby do konce března musí pokácet další stromy 20. března 2019   (15:47) Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Aktuálně: Traktorista zdemoloval zábradlí, vysypal hnojivo a zaměstnal dvě jednotky hasičů Zemědělci si uklidí vysypaný ledek vlastními silami 20. března 2019   (13:52) AKTUÁLNĚ V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků V kauze přepadení příbramské banky se čeká na doplnění posudků Za zločin braní rukojmí obviněnému muži hrozí až 12 let vězení. 20. března 2019   (12:09) Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Bitvu u Slivice si připomeneme 11. května Tato akce se konala poprvé v roce 2000. Připomíná události konce války v Evropě ve dnech 11. a 12. května 1945. 20. března 2019   (10:33) Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Adventure golf na Nováku by mohl být v provozu už v červnu Vedení příbramské radnice doufá, že k dalším komplikacím při stavbě už nedojde. 20. března 2019   (08:07) Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce Informace o zavedení dalších parkovacích zón vzbudila emoce V souladu s vloni přijatou koncepcí se parkovací zóny rozšíří například na parkovišti pod autobusovým nádražím, v ulici Legionářů nebo v oblasti staré Příbrami. 20. března 2019   (06:06) Nemocnice ruší omezení návštěv Nemocnice ruší omezení návštěv Na Příbramsku byla nemocnost nejvyšší v celém kraji. 19. března 2019   (18:53) Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Vandalismus nabírá velkých rozměrů, zmizelo i nedávno narozené kůzle na Nováku Poničeným altánem na Nováku či polámanými stromy na cyklostezce Drkolnov – Bohutín řádění vandalů bohužel nekončí. V posledních týdnech jsou téměř denně hlášeny „útoky“ vandalů v areálu Nového rybníka, kde se škody pohybují v desítkách tisíc. 19. března 2019   (15:13) Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Mosty na novém úseku dálnice „zdobí“ graffiti Nový pětikilometrový úsek dálnice D4 byl vybudován v roce 2017 19. března 2019   (13:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz