20. 10. svátek má Vendelín
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Požáry

Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník

23. dubna 2018   (14:28)

Po nárazu byl osobní vůz značně zdemolován


Dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci Jince na Příbramsku povolala veškeré složky IZS. V ulici Pod Plešivcem z dosud neznámých příčin vjel řidič osobního vozu značky Škoda pod projíždějící vlak. Náraz byl tak silný, že vlak vykolejil a osobní vozidlo skončilo vedle železniční trati. Hasiči museli řidiče vyprostit a následně předat k ošetření záchranářům, kteří vzhledem k vážným poraněním povolali na pomoc vrtulník LZS. Z vlaku bylo evakuováno 15 cestujících, nikdo z nich nebyl zraněn.
Strojvedoucí vlakové soupravy byl podroben dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem.

Minulý týden došlo k tragické nehodě na železničním přejezdu v Lochovicích, více v článku:
Střet vlaku s osobním vozem si vyžádal lidský život

Dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci …

Fotogalerie

Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník () Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (1) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (2) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (3) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (4) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (5) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (6) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (7) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (8) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (9) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (10) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (11) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (12)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz. PČR tisková mluvčí Veronika Čermáková

autor: top, Foto: dab, Fotogalerie: por. Ing. Ladislav Holomčík tiskový mluvčí HZS Středočeského krajeDalší články

Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Obchůdek U zlaté rybky zve k nákupu Krásné výrobky, které zde na vás čekají, pocházejí z terapeutických dílen klientů zámku Nalžovice. 20. října 2018   (11:10) Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Běh pro republiku se uskuteční tuto neděli v okolí památníku Vojna Připraven je závod pro děti i dospělé. Nebude chybět doplňující program. 20. října 2018   (08:47) Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok Zraněním řidiče skončila dopravní nehoda na Příbramsku 20. října 2018   (07:35) AKTUÁLNĚ V Milínské se na vozovce objevila živá překážka V Milínské se na vozovce objevila živá překážka Jedno z „novákových“ labutích mláďat jsme vyprovodili do záchranné stanice. 19. října 2018   (19:19) Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Podzimní ovoce a zelenina, vhodná i na uskladnění, vás bude čekat v sobotu na Farmářských trzích Sobota bude na Dvořákově nábřeží u Hořejší Obory opět patřit farmářům a prodejcům. 19. října 2018   (16:50) Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Pět středisek ekologické ochrany si rozdělí skoro 10 milionů, mezi nimi i Orlov nebo Hrachov Částka je určena především na mzdové a provozní náklady. 19. října 2018   (14:55) Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Dnes po poledni bude znám soupeř, se kterým se 1.FK utká o postup do čtvrtfinále poháru Ve 4. kole fotbalového poháru MOL Cup zbylo v losovacím koši posledních šestnáct mužstev včetně bojovníků od Litavky. 19. října 2018   (12:30) AKTUALIZOVÁNO Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče Zapomnětlivým řidičům připomenou povolenou rychlost další měřiče V dalších dvou ulicích pohlídají tíhu nohy na plynu inteligentní ukazatelé okamžité rychlosti vozidel. 19. října 2018   (10:37) Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jóga již dávno není pouze pro ženy, za duševní harmonií i fyzickým zdravím míří do Life Yoga Studia i muži Jak vypnout hlavu, zastavit myšlenkový kolotoč plný starostí, věnovat se chvíli sám sobě a získat zpět energii a dobrou náladu jsme se zeptali Zuzany Slabové, lektorky jógy nově otevřeného Life Yoga Studia. 19. října 2018   (08:19) PR Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Pomoci vážně nemocnému Dominičkovi můžete i vy Dominiček je velmi statečný a má obrovskou oporu v rodičích. Tentokrát pomůžete vy, příště hodí jiní záchranný pás směrem k vám… 19. října 2018   (06:07)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz