Reklama u nás je vidět.
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Požáry

Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník

23. dubna 2018   (14:28)

Po nárazu byl osobní vůz značně zdemolován


Dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci Jince na Příbramsku povolala veškeré složky IZS. V ulici Pod Plešivcem z dosud neznámých příčin vjel řidič osobního vozu značky Škoda pod projíždějící vlak. Náraz byl tak silný, že vlak vykolejil a osobní vozidlo skončilo vedle železniční trati. Hasiči museli řidiče vyprostit a následně předat k ošetření záchranářům, kteří vzhledem k vážným poraněním povolali na pomoc vrtulník LZS. Z vlaku bylo evakuováno 15 cestujících, nikdo z nich nebyl zraněn.
Strojvedoucí vlakové soupravy byl podroben dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem.

Minulý týden došlo k tragické nehodě na železničním přejezdu v Lochovicích, více v článku:
Střet vlaku s osobním vozem si vyžádal lidský život

Dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci …

Fotogalerie

Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník () Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (1) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (2) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (3) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (4) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (5) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (6) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (7) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (8) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (9) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (10) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (11) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (12)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz. PČR tisková mluvčí Veronika Čermáková

autor: top, Foto: dab, Fotogalerie: por. Ing. Ladislav Holomčík tiskový mluvčí HZS Středočeského krajeDalší články

Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Blíží se k nám bouřky a přívalové deště varují meteorologové Na středu již vydal ČHMÚ varování pro většinu území České republiky 22. května 2018   (16:56) Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem v neděli ovládly dechovky Skupiny mažoretek a dechové orchestry společně s pouťovými atrakcemi přilákaly do Rožmitálu desítky návštěvníků ze širokého okolí 22. května 2018   (14:12) V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce V labutím hnízdě na Nováku jsme ráno nenašli ani jedno vejce Do ornitologů máme daleko 22. května 2018   (11:38) Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Mladší žákyně ze ZŠ Školní zvítězily v krajském kole atletického závodu Pohár rozhlasu 2018 Příbram má své nadějné atlety 22. května 2018   (09:42) Mámo, táto jedeme se bavit Mámo, táto jedeme se bavit V sobotu 19. května se uskutečnil již 19. ročník rodinné automobilové orientační soutěže, kterou organizoval za pomoci partnerů a sponzorů Autoklub Příbram 22. května 2018   (07:49) Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Restauraci Na Kovárně ve Starosedlském Hrádku navštívila kontrola hygieny Provedenou kontrolou byly zjištěny hygienické nedostatky a hrubé závady v poskytování informací spotřebiteli 22. května 2018   (06:09) Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Další příbramská zastávka se znelíbila vandalům? Zastávky autobusů čelí často útokům. Na Brodské ulici proti čerpací stanici je další z poškozených 21. května 2018   (20:44) Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Na Příbram Food Festivalu zazpívá Petr Kotvald Příbram Food Festival nasytí návštěvníky nejen jídlem, ale i kulturou. 21. května 2018   (18:57) Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Zasedání zastupitelstva aktuálně on-line Sledujte s námi od 16:00 hodin živý přenos z jednání zastupitelů. On-line přenos bude pouze po dobu jednání zastupitelstva 21. května 2018   (15:39) Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Třetí místo ve výtvarné soutěži obsadil Hugo z Mateřské školy Bratří Čapků Dnes si slavnostně převzal odměnu. 21. května 2018   (13:34)Kodex redakce Reklama Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz