22. 1. svátek má Slavomír
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Požáry

Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník

23. dubna 2018   (14:28)

Po nárazu byl osobní vůz značně zdemolován


Dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci Jince na Příbramsku povolala veškeré složky IZS. V ulici Pod Plešivcem z dosud neznámých příčin vjel řidič osobního vozu značky Škoda pod projíždějící vlak. Náraz byl tak silný, že vlak vykolejil a osobní vozidlo skončilo vedle železniční trati. Hasiči museli řidiče vyprostit a následně předat k ošetření záchranářům, kteří vzhledem k vážným poraněním povolali na pomoc vrtulník LZS. Z vlaku bylo evakuováno 15 cestujících, nikdo z nich nebyl zraněn.
Strojvedoucí vlakové soupravy byl podroben dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem.

Minulý týden došlo k tragické nehodě na železničním přejezdu v Lochovicích, více v článku:
Střet vlaku s osobním vozem si vyžádal lidský život

Dopravní nehoda na železničním přejezdu v obci …

Fotogalerie

Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník () Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (1) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (2) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (3) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (4) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (5) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (6) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (7) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (8) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (9) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (10) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (11) Aktuálně: Na železničním přejezdu vjelo vozidlo pod projíždějící vlak, v místě přistává vrtulník (12)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz. PČR tisková mluvčí Veronika Čermáková

autor: top, Foto: dab, Fotogalerie: por. Ing. Ladislav Holomčík tiskový mluvčí HZS Středočeského krajeDalší články

Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Namol opilý muž demoloval byt a vyhrožoval všem zabitím, zranil i zasahujícího policistu Jako smyslů zabavený se choval v pátek 18. ledna 30letý muž, který napadl v jedné obci na Sedlčansku svou přítelkyni, její příbuzné, zasahující policisty a celému běsnění přihlížely tři děti. 22. ledna 2019   (09:30) Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Aktuálně: Nárazem do stromu ukončil řidič jízdu u Hořovic Na silnici číslo 114 počítejte s dopravním omezením 22. ledna 2019   (08:40) AKTUÁLNĚ Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Pozvání do chatu přijal ředitel 1. FK Příbram Jan Starka Chat proběhne ve středu 30. ledna od 13. hodin, ale své dotazy můžete klást již nyní 22. ledna 2019   (07:49) CHAT S OSOBNOSTÍ Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Počet nemocných spalničkami dál roste. Jaká je situace v Příbrami? Média opět píší o nebezpečných spalničkách. Zjišťovali jsme situaci v našem regionu. 22. ledna 2019   (05:57) Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Výstava Lega loni přilákala do sedlčanského muzea více lidí Nárůst souvisel hlavně s výstavou Svět kostek, která byla zaměřena na známou stavebnici Lego. 21. ledna 2019   (18:44) Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Datové schránky změnily podobu. Dostanete se do nich i z mobilu Až půjdete do přihlášení na mojedatovaschranka.cz třeba s DPH nebo možná ti nejrychlejší už s daněmi, zarazí vás úplně jiný vizuál. Nezmocnili se jich ale hackeři. Novou verzi stránek dnes spusilo Ministerstvo vnitra. 21. ledna 2019   (16:15) V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském V CHKO Brdy byly zaznamenány první stopy po bobru evropském Legendární stavitel hrází se vrací do CHKO Brdy. 21. ledna 2019   (13:48) Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě Sportovní zařízení města Příbram chystá Sportovní příměstské tábory. Jeden bude na jaře a další tři v létě O jarních prázdninách se opět koná Sportovní příměstský tábor. Děti budou plavat, bruslit, hrát hry, kreslit a tvořit. Oblíbený tábor SZM se bude konat také v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu. 21. ledna 2019   (11:03) Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Foto dne: Dnes ráno jsme mohli sledovat úplné zatmění Měsíce Měsíc získal naoranžovělou barvu 21. ledna 2019   (09:22) Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Dva psi vběhli pod kola projíždějícího automobilu a na místě střetu byli usmrceni Svodka událostí ze Sedlčanska 21. ledna 2019   (08:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz