22. 2. svátek má Petr
Zpravodajství   »   Doprava   |   Dopravní nehody   |   Požáry

Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony

AKTUALIZOVÁNO
20. října 2018   (14:10)

Požár v motorovém prostoru dodávkového automobilu přivolal na pomoc profesionální hasiče z Příbrami.


Hasiči aktuálně zasahují u požáru dodávkového vozidla na silnici č. I/4 u autobusové zastávky poblíž odbočky na Rtišovice, u obce Milín. Hořet začalo v motorovém prostoru vozidla. Ke zranění osob při události nedošlo, příčina zahoření bude předmětem šetření.
Pokud projíždíte těmito místy, dbejte zvýšené opatrnosti a počítejte se zdržením, kolony se vytvářejí v obou směrech.

Tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková nám telefonicky upřesnila: „Předběžná škoda odhadnutá vyšetřovatelem požárů je 300 tisíc korun, příčinou ohně byla technická závada na vozidle."

AKTUALIZOVÁNO:

Doplněno o fotogalerii HZS Středočeského kraje z průběhu celého zásahu.


Tiskový mluvčí por. Ing. Ladislav Holomčík nám informace k požáru ještě doplnil: „K události vyrazili profesionální hasiči ze stanice Příbram s prvovýjezdovou cisternou a také jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Bohostice a Vrančice. Přestože příbramští hasiči byli na místě do deseti minut od ohlášení, vozidlo už bylo požárem zasaženo v plném rozsahu.

Jednotka na zdolání plamenů nasadila jeden vysokotlaký a jeden C proud. Vzhledem k tomu, že vozidlo převáželo nábytek, koberce a další hořlavé materiály, podařilo se požár lokalizovat asi za čtyřicet minut. Po nezbytně nutnou dobu byla strakonická silnice zcela uzavřena, pak byl uvolněn jeden pruh, kterým policie usměrňovala kyvadlový provoz.

Na místo byli povoláni i silničáři, protože požárem byl narušen povrch vozovky, poškozena byla také plastová stěna zastávky. Zraněn nebyl nikdo, odtah si zajistil majitel vozidla.

Podle vyšetřovatele vznikl požár po technické závadě spojky, přímé škody vyčíslil na 300 tisíc korun."


O jedné z dnešních událostí na silnicích regionu jsme psali v článku: Aktuálně: Opilý muž ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice a převrátil vozidlo na bok

 

Hasiči aktuálně zasahují u požáru dodávkového …

Fotogalerie

Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony () Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (1) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (2) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (3) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (4) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (5) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (6) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (7) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (8) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (9) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (10) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (11) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (12) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (13) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (14) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (15) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (16) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (17) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (18) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (19) Aktuálně: Na Strakonické začala hořet dodávka, zasahují hasiči. Doprava je ochromena, vytváří se kolony (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Info a foto: tisková mluvčí HZS Středočeskéh kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková
foto: jap

autor: mipDalší články

Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Jdete v sobotu “na Gotta“? Přinášíme vám instrukce k akci Příbramská akce roku je za dveřmi. Již tuto sobotu 23.února vystoupí ve sportovní příbramské hale historicky nejúspěšnější zpěvák naší země 21. února 2019   (19:35) Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dobříš chce letos zateplit sportovní halu Dělníci již položili novou podlahu, obložili stěny a osadili nové ribstoly. 21. února 2019   (16:50) Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Lucie Pudilová před premiérou UFC v Praze: Nechci zklamat fanoušky Dva dny před duelem se zkušenou americkou soupeřkou Liz Carmoucheovou je sice lehce nervózní ze závěrečného snižování váhy, které ji v nejbližších hodinách čeká, na životní zápas se ale cítí dobře připravena. 21. února 2019   (14:40) Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Centrum sociálních a zdravotních služeb chystá jarní ples Ples je určen pro seniory, ale i širokou veřejnost. Hostem večera bude zpěvák Petr Rezek. 21. února 2019   (12:37) V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření V polském mase našli veterináři salmonelu, zavádí mimořádná opatření Vzorky infikovaného masa byly odebrány ve Středočeském kraji. 21. února 2019   (10:15) Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Příbram chce požádat o dotaci na úpravy kulturního domu Kromě bezbariérových úprav má být opraven chodník v Tylově ulici a na třídě Osvobození v úseku od autobusové zastávky u 2. polikliniky až ke kulturnímu domu. 21. února 2019   (08:08) Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Zastupitelé budou schvalovat výjimky z nočního klidu. Na kdy připravit špunty do uší? Jedná se jen o několik málo akcí v rámci celého kalendářního roku. 21. února 2019   (06:07) I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města I v letošním roce budou moci občané čerpat z Fondu zápůjček města Tento fond v roce 2018 nahradil Fond oprav a modernizace 20. února 2019   (19:37) Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Město chce v příštím roce vybudovat nový domov pro seniory Nedostatek míst v obdobných zařízeních trápí obce po celé republice. 20. února 2019   (17:03) Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti  ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Středočeští zastupitelé schválili založení nové obchodní společnosti ‚Nemocnice Středočeského kraje‘ Zřízení nové akciové společnosti kraj podle odhadů vyjde na 10 milionů korun 20. února 2019   (14:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz