19. 10. svátek má Michaela

Aktuálně: Čelní střet dvou vozidel si vyžádal pomoc vrtulníku LZS

AKTUÁLNĚ
13. června 2018   (10:56)
Aktuálně: Čelní střet dvou vozidel si vyžádal pomoc vrtulníku LZS

Komunikace je obousměrně uzavřena


Vážná dopravní nehoda dvou osobních vozidel momentálně uzavřela silnici 00415 u obce Řeteč. Z dosud neznámých příčin zde došlo k čelnímu střetu, jehož následkem je zranění několika osob. Na místo byl povolán vrtulník LZS. 

"Příčina dopravní nehody je předmětem šetření dopravních policistů. Při střetu došlo ke zranění dvou osob, z toho jedna byla transportována k ošetření vrtulníkem LZS. Dechovou zkouškou bylo u obou řidičů vyloučeno požití alkoholu před jízdou." Sdělila našemu portálu tisková mluvčí policie por. Mgr. Kamila Čuřínová.

"Ve vozech cestovaly celkem tři osoby. Jeden z cestujících byl po prvotním ošetření transportován sanitkou k dalšímu ošetření do nemocnice a další zraněnou byla žena, která utrpěla středně těžké poranění hlavy a hrudníku. Ta je momentálně přepravována leteckou záchrannou službou na urgentní příjem do nemocnice v Českých Budějovicích."  Doplnila informace tisková mluvčí záchranné služby Bc. Petra Kafková.

Dnes se jedná již o druhou dopravní nehodu, která si vyžádala zranění. Více zde: Ze zdemolovaného vozu hasiči vyprošťují zraněného muže, na místo letí vrtulník LZS. Dálnice D4 je UZAVŘENA

 

Vážná dopravní nehoda dvou osobních vozidel …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, Foto mipDalší články

Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Skanzen ve Vysokém Chlumci se rozroste o dva nové objekty Peníze na výkup budov poskytlo kromě Středočeského kraje i Ministerstvo kultury ČR. 18. října 2018   (18:10) V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice V pátek bude uzavřena Hrabákova ulice Důvodem uzavření je vykládka strojů 18. října 2018   (15:09) Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Tragédie se udála v obci Kozárovice na Příbramsku Dnešní pátrací akce policistů v okolí Kozárovic si nakonec vyžádala i přítomnost koronera 18. října 2018   (12:27) AKTUÁLNĚ Bezvětří rozhýbalo děti i dospělé Bezvětří rozhýbalo děti i dospělé Tolik běžců najednou se ve sportovním areálu vyskytuje snad jen při závodech. 18. října 2018   (11:31) Jindřich Vařeka: Probudil jsem se v době, kdy jsou si opět někteří rovnější Jindřich Vařeka: Probudil jsem se v době, kdy jsou si opět někteří rovnější Starosta Ing. Vařeka odpověděl na naše otázky pěkně zostra. 18. října 2018   (09:01) ROZHOVOR Aktuálně: Řidička trefila sloup pouličního osvětlení Aktuálně: Řidička trefila sloup pouličního osvětlení Další ranní dopravní nehoda v Příbrami se obešla bez zranění 18. října 2018   (07:55) AKTUÁLNĚ Březohorští dobrovolní hasiči otevřeli veřejnosti dveře dokořán Březohorští dobrovolní hasiči otevřeli veřejnosti dveře dokořán Akci hodnotí jako úspěšnou, navštívila je více než stovka zvědavců, většinou rodin s dětmi. 18. října 2018   (06:13) ROZHOVOR Podvodník sliboval nebankovní půjčky. Nestali jste se obětí i vy? Podvodník sliboval nebankovní půjčky. Nestali jste se obětí i vy? Podezřelý muž prostřednictvím inzerátů nabízel nebankovní půjčky peněz nebo reagoval na poptávku podobného charakteru. 17. října 2018   (19:05) Dnes je Mezinárodní den proti chudobě. I v Příbrami se najdou lidé pobírající podporu v hmotné nouzi Dnes je Mezinárodní den proti chudobě. I v Příbrami se najdou lidé pobírající podporu v hmotné nouzi Jaké je životní minimum různých typů domácností a máte nárok žádat například o doplatek na bydlení? Kolik obyvatel našeho okresu pobírá sociální dávky? 17. října 2018   (16:35) Lesopark Litavka nabízí krásné podzimní scenérie, posedět můžete na nových lavičkách Lesopark Litavka nabízí krásné podzimní scenérie, posedět můžete na nových lavičkách Čas od času tu můžete zaznamenat menší či větší změnu nebo něco navíc. Lesopark tak začíná pomalu vzkvétat. 17. října 2018   (14:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.
2014 - 2018 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz